18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dodody miłości

Andrzej Duda ma kochankę? To nagranie może mu zniszczyć karierę

21.02.2020  14:54
Andrzej Duda ma kochankę? Jolka Rosiek pokazała dowody. Wideo
Andrzej Duda ma kochankę? Jolka Rosiek pokazała dowody. Wideo Fot: Piotr Molecki/East News

Jolka Rosiek od miesięcy twierdzi, że ma romans z Andrzejem Dudą, a ludzie zarzucają jej, że chce polityka zdyskredytować. Kilka dni temu sieć obiegło ich wspólne zdjęcie. Teraz dziewczyna pokazała wideo, które ma być dowodem na ich miłość.

Początek kampanii wyborczej i już wielkie problemy. Andrzej Duda tylko ruszył w Polskę, a na jego dobre imię padł wielki cień. Podobno kochający mąż i ojciec został sfotografowany w objęciach młodziutkiej brunetki!

Dziewczyna ze zdjęcia to Jolka Rosiek. Niewiele starsza od Kingi Dudy (twierdzi, że mogłyby się dogadać) od miesięcy powtarza, że kocha jej ojca. Po tym jak ich wspólne fotki obiegły polskie media społecznościowe, zapewnia dodatkowo, że jej uczucie jest odwzajemnione.

Dziewczyna pokazuje dowody

Rosiek od razu została okrzyknięta stalkerką i oskarżona o próbę dyskredytacji polityka. Dziewczyna jednak nie przestaje udowadniać ich romansu. Najpierw na Twitterze zamieściła selfie z prezydentem. Później w medium pojawiły się screeny rozmów podpisane "Andrzej <3". Teraz pokazała wideo.

Na nagraniu pojawia się przyjaciółka Jolki. Kobieta zapewnia, że była świadkiem spotkań, raz nawet Rosiek miała widzieć się z Dudą w jej mieszkaniu...

Potwierdzam to, co mówi Jolka, czyli że ona się z Andrzejem spotykała i spotykała się w moim towarzystwie, i towarzystwie mojego chłopaka. Także ja mogę to potwierdzić, że taka sytuacja miała miejsce i wezmę na siebie całą odpowiedzialność za to, co teraz mówię

- słyszymy na nagraniu.

Kobieta zapewnia, że Andrzej Duda żywi do Jolki Rosiek płomienne uczucie, ale nie mogą być ze sobą przez politykę. Ponadto prezydent nigdy się do swoich uczuć nie przyzna, a i media nie powiedzą prawdy. Dlaczego? Bo się boją.

Nie wiem już, jak to komentować, bo cała ta sytuacja zaczyna być naprawdę śmieszna. Andrzej cały czas pragnął, żeby się z Jolką spotkać i kiedy miał okazję, to... się bał - słyszymy.

Słuchaj Andrzej, jeżeli to oglądasz, a pewnie tak, to nie rozumiem cię, naprawdę. Bo jeśli prawdą jest to, co mówiłeś, że ją kochasz, to powinieneś to udowodnić teraz, kiedy masz okazję - apeluje przyjaciółka Jolki. - Po pierwsze, masz okazję się uwolnić od tych ludzi, a po drugie, masz okazję być z ukochaną kobietą.