18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto zaraził prezydenta?

Andrzej Duda ma koronawirusa!

Wojciech Kozicki
24.10.2020  08:50
Andrzej Duda ma koronawirusa. Kto zaraził prezydenta COVID-19?
Andrzej Duda ma koronawirusa. Kto zaraził prezydenta COVID-19? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Andrzej Duda ma koronawirusa! Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski potwierdził, że polityk jest zakażony COVID-19. Kto zaraził prezydenta?

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Błażej Spychalski na Twitterze poinformował, że prezydent zgodnie z zaleceniami wykonał test. Niestety, otrzymał wynik pozytywny. Jak na razie czuje się dobrze i jest w kontakcie ze służbami medycznymi.

Funkcjonariusz SOP zaraził Dudę koronawirusem?

Od kogo mógł zarazić się prezydent? Wirtualna Polska nieoficjalnie podaje, że źródłem zakażenia mógł być jeden z funkcjonariuszy SOP.

Test wykonano po tym jak Andrzej Duda odwiedził ekipę budują szpital tymczasowy na stadionie PGE Narodowym. To może być początek epidemii wśród najważniejszych osób w państwie, bo Duda przebywał w grupie kilkudziesięciu osób. Był tam m.in. szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Kilka godzin wcześniej prezydent spotkał się w Pałacu Prezydenckim z tenisistką Igą Świątek oraz jej ojcem Tomaszem Świątkiem. Prawdopodobnie będą musieli poddać się kwarantannie.

 

Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent@AndrzejDuda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał w mediach społecznościowych Błażej Spychalski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej