18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent dał czadu

Andrzej Duda na imprezie. Za nic ma obostrzenia?!

18.01.2021  16:14
Andrzej Duda i Agata Duda na imprezie
Andrzej Duda i Agata Duda na imprezie Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Andrzej Duda i jego żona Agata Duda udali się na domówkę do znajomych. W dobie koronawirusa takie zachowania są bardzo niebezpieczne. Wiele osób się dziwi temu, że para prezydencka mimo wszystko zdecydowała się uczestniczyć w zabawie. Z drugiej strony... Od czego jest karnawał? 

Andrzej Duda i Agata Duda, zgodnie z ustaleniami "Super Expressu" udali się na domówkę do swoich znajomych. W bardzo mroźny wieczór para prezydencka postanowiła troszeczkę się pobawić. Jak to się ma jednak do wprowadzanych przez rząd obostrzeń?

Przypominamy, że wciąż walczymy z pandemią koronawirusa, a chociaż pojawiła się szczepionka, to jak na razie zastrzyk otrzymał ledwie ułamek polskiego społeczeństwa. Obostrzenia trwają, a jedną z podstawowych zasad jest możliwie długa samoizolacja.

Andrzej Duda i Agata Duda na imprezie

Tylko ograniczenie spotykania się z innymi ludźmi ma szansę ochronić nas przed trudami zakażenia koronawirusem. Tymczasem Andrzej Duda i Agata Duda byli widziani u znajomych w Krakowie. Dodatkowo musieli się bawić fantastycznie bowiem według doniesień "Super Expressu" para opuściła mieszkanie dopiero po 1 w nocy.

To było miłe spotkanie

- mówiła "Super Expressowi" osoba z otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy.

Nie wątpimy w to. Wszystkie spotkania po tak długim czasie izolacji od otoczenia są całkiem miłe. Fotoreporterzy zwrócili też uwagę na fakt, że Andrzej Duda do tego stopnia poczuł się wolny jak ptak, że nawet nie założył maseczki. Rozumiemy, że czuje się bezpiecznie, bo sam przeszedł już zakażenie koronawirusem, ale wciąż może stanowić zagrożenie dla innych ludzi.

Agata Duda wykazała się większym poszanowaniem dla panujących restrykcji - na jej twarzy można było zauważyć maseczkę. Mimo wszystko pozostaje w naszych głowach pytanie - jaki właściwie przykład para prezydencka daje siedzącym karnie w domach Polakom?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze