18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za akcja

Andrzej Duda na odpuście. Prezydent ugoszczony w parafii jak król

07.10.2019  21:18
Andrzej Duda na odpuście. Prezydent ugoszczony w parafii jak król
Andrzej Duda na odpuście. Prezydent ugoszczony w parafii jak król Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda pojechał na odpust do parafii św. Macieja w Andrychowie. Mieszkańcy miejscowości ugościli prezydenta z najwyższym szacunkiem i radością.

PiS ma prostą i genialnie sprawdzającą się strategię: być blisko ludu. Robi to od lat i z powodzeniem wygrywa kolejne wybory. Politycy tego ugrupowania mają plan wygrać również najbliższe, chociaż gdyby decydowała o tym młodzież, nie mieliby szans. Andrzej Duda bierze z partii rządzącej przykład.

Andrzej Duda na odpuście w Andrychowie

W ramach bycia blisko obywateli, prezydent udał się na odpust do parafii św. Macieja w Andrychowie. Odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej był dla parafian ogromnym przeżyciem. Andrzej Duda nie izolował się od nich, przeciwnie. Modlił się, stojąc z wiernymi ramię w ramię i ściskał wszystkie wyciągnięte ku niemu dłonie.

Kilka lat temu europoseł Andrzej Duda gościł w naszej parafii. Wtedy obiecał, że do niej powróci. I słowa dotrzymał… już jako prezydent RP. Dziś z prywatną wizytą prezydent Andrzej Duda odwiedził proboszcza naszej wspólnoty. Rozmawiał także z kapłanami oraz gronem osób zaangażowanych w życie społeczne regionu

- informowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Parafia św. Macieja.

Co więcej! By być większym "przyjacielem narodu", przed mszą świętą prezydent spotkał się z małżeństwami, które tego dnia obchodziły jubileusze swoich małżeńskich przyrzeczeń. Jakby tego było mało, żona prezydenta również udała się z wizytą do ludzi, aby ocieplić swój wizerunek.

Czy nie jest aby lekko za słodko? Pamiętajmy, że po burzy wychodzi słońce, ale odwrotnie ta reguła również działa.