18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

trwoga to do Boga

Post o chlebie i wodzie za Dudę. Wyborcy będą się modlić o reelekcję

Emilia Waszczuk
16.02.2020  13:14
Post o chlebie i wodzie za Dudę. Wyborcy będą się modlić o reelekcję
Post o chlebie i wodzie za Dudę. Wyborcy będą się modlić o reelekcję Fot: Jakub Kaminski/East News

Andrzej Duda ubiega się o reelekcję, ale zdaje się, że partia i wyborcy trochę się o niego boją. Może jednak liczyć na wsparcie z niebios! Ludzie będą się za niego modlić.

Andrzej Duda oficjalnie został ogłoszony kandydatem na prezydenta PiS. Zorganizowano mu huczną konwencję (o ironio w dniu walki z nowotworami), na którą ludzi specjalnie zwożono do Warszawy autokarami. Prezydent niczego nikomu nie obiecał, ale fani polityka i tak są zachwyceni.

Post dla Dudy

Dziennikarz Onetu postanowił sprawdzić, co tuż przed konwencją mają do powiedzenia wyborcy kandydata PiS (i samego PiS oczywiście). Okazało się między innymi, że wszystko, co robi Duda, robi dobrze, nie miał żadnych porażek, jedynie same sukcesy. Jakie? Tego nie potrafili wymienić.

Z rozmów dziennikarza dowiedzieliśmy się też, że żadne wiatry ze wschodu czy zachodu, za rządów Dudy Polsce nie grożą. No i koniecznie musi wygrać, a oni będą się o to modlić.

Obiecuję mu jednodniowy post o chlebie i wodzie - powiedziała jedna z fanek polityka. - Modlitwa i post.

Czemu zaś pan Andrzej musi wygrać? Żeby "pogonić tę szarańczę, hańbę narodu polskiego" - wyjaśnił jeden z mężczyzn.

Kościół pomoże Dudzie

Andrzej Duda może liczyć na wsparcie nie tylko zwykłych wyborców i zagorzałych fanów. Jak się w ostatnich dniach okazało, wesprze go też kościół. Podpisy pod listami poparcia mają być zbierane po mszach świętych. Data wyborów też sprzyja reelekcji. 10 maja we wszystkich kościołach w Polsce wierni odśpiewają psalm o... MIŁOŚCI BOGA DO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

Czytaj także
Przeczytaj więcej