18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dudokalipsa nadciąga!

Duda o wyborach. "Kraj pogrąży się w chaosie"

Wojciech Kozicki
20.04.2020  09:11
Andrzej Duda i wybory prezydenckie - czeka nas chaos i upadek kraju?
Andrzej Duda i wybory prezydenckie - czeka nas chaos i upadek kraju? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, Pixabay/Geralt

Wybory prezydenckie 2020 się odbędą, choćby korespondencyjnie, a PiS nie odpuści. A jeśli Polacy nie zechcą głosować? Prezydent Andrzej Duda ostrzegł, co się stanie, jeśli Polacy nie wybiorą prezydenta w majowym terminie. Grozi nam Dudokalipsa i totalna katastrofa?

Prezydent Andrzej Duda podpisuje się pod słowami Jaroslawa Kaczyńskiego – wybory prezydenckie muszą się odbyć w terminie. W wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, który ma ukazać się za kilka dni, ostrzegł Polaków, że jeśli nie zagłosują, to „kraj pogrąży się w chaosie”.

Wszyscy ci, którzy mówią, że wybory są groźne dla Polaków, powinni zrozumieć, jak groźny jest brak wyborów, bo jego konsekwencją będzie paraliż państwa. Będą potrzebne nowe przepisy - potrzebne do walki z epidemią czy wywołanym przez nią kryzysem gospodarczym, nowe rozwiązania pomocowe, ale nie będą mogły wejść w życie – powiedział Andrzej Duda. („Gazeta Polska”)

Wybory prezydenckie 2020

Duda podkreślił, że wybory prezydenckie to nie tylko święto demokracji, ale przede wszystkim obowiązek obywateli i zapewnienie działania państwa.

Jeśli nie wybierzemy prezydenta, to kraj pogrąży się w chaosie. Może opozycji podoba się taka perspektywa, ale dla obywateli, dla zwykłych ludzi, ona będzie dramatyczna – zagroził prezydent Duda. („Gazeta Polska”)

Czytaj także