18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok trwa

Członek sztabu Dudy o LGBT. "Obrzydlistwa"

14.06.2020  15:48
Członek sztabu Dudy o LGBT. "Obrzydlistwa"
Członek sztabu Dudy o LGBT. "Obrzydlistwa" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Andrzej Duda niechlubnie zasłynął w kraju i za granicą skandaliczną wypowiedzią o LGBT. Temat w sposób obraźliwy kontynuuje członek jego sztabu. Tuż przed wyborami prezydenckimi zrobiło się naprawdę bardzo gorąco.

Andrzej Duda kilka dni temu zszokował wielu Polaków. Chociaż każdy zdaje sobie sprawę z przekonań obecnie urzędującego prezydenta, w najśmielszych snach nie sądziliśmy, że postanowi on obrazić tak wielu rodaków i stwierdzić, że LGBT to nie ludzie, a jedynie ideologia.

Gorące chwile skandalu podgrzał dodatkowo członek sztabu Andrzeja Dudy, który obraził społeczność LGBT jeszcze dotkliwiej. Były lubelski, Przemysław Czarnek na antenie TVP Info, które Rafał Trzaskowski chciałby zlikwidować, dał sobie przyzwolenie na wypowiedź niesamowicie skandaliczną.

Członek sztabu Andrzeja Dudy dokłada do pieca

Podczas programu Przemysław Czarnek prezentował zdjęcia wykonane w ubiegłym roku w USA podczas corocznej parady LA Pride Parade. Postulował również, by skończyć dyskusję o "obrzydlistwach, LGBT, homoseksualizmie, biseksualizmie, paradach równości".

Brońmy rodziny, bo brak obrony rodziny prowadzi do tego, co państwo widzicie. To są jegomoście z centrum Los Angeles z zeszłego roku z czerwca, byłem tam w delegacji, przejeżdżałem, akurat była tam parada tak zwanej dumy gejowskiej. My jesteśmy na wcześniejszym etapie, jeszcze takich rzeczy u nas nie ma, ale tacy jegomoście chodzą bezwstydnie po ulicach zachodniego miasta Los Angeles, do tego zmierza również Europa, do tego zmierza Polska

- głosił.

Poseł PiS gorliwie przekonywał przekonywał, że "ideologia LGBT to co innego niż homoseksualiści, biseksualiści, transwestyci, czy inni tam jeszcze queer".

To są ludzie, pogubieni w swojej seksualności, pogubieni w swoim życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji, do chrześcijaństwa, ale ludzie, nikt im człowieczeństwa nie odmawia. Natomiast LGBT to ideologia, która fałszuje rzeczywistość, która wprowadza totalny relatywizm i próbuje zrównać dobro ze złem, próbuje zafałszować rzeczywistość i powiedzieć, że dwójka gejów, a może nawet trójka gejów, jak w Brazylii, może zawrzeć taki sam związek małżeński, jak kobieta i mężczyzna

- mówił przekonany o swojej racji.

Wypowiedzi te wywołały tak dużą falę oburzenia, że dziennikarka Kalina Błażejowska poinformowała o złożeniu skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Tak gorącej dyskusji tuż przed wyborami prezydenckimi nie było od lat.

Czytaj także
Przeczytaj więcej