18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pora na narty

Prezydent tapla się w śniegu. Tak się dba o dobro kraju?

Emilia Waszczuk
17.02.2021  15:00
Andrzej Duda tapla się w śniegu?
Andrzej Duda tapla się w śniegu? Fot: Damian Klamka/East News

Prezydent Andrzej dba o dobro kraju na deskach? Według nieoficjalnych doniesień, prezydent pojechał właśnie poużywać sobie zimy. Co z Polską?

Andrzej Duda w końcu zajął się czymś pożytecznym, czymś, co potrafi najlepiej... Nie chodzi tym razem o podpisywanie papierków, dokumentów czy zostawianie autografów na kontrowersyjnych ustawach. To coś o wiele, wiele poważniejszego.

Jak donosi dziennikarz Radia Nowy Świat Klaudiusz Slezak, Andrzej Duda... ubiegłej nocy pojechał na narty do Wisły. Doskonale i powszechnie wiadomo, że pan prezydent potrafi szusować jak mało kto, kocha śnieg, a na przełomie listopada i grudnia miał się kłócić o otwarcie stoków. Wtedy jednak Podhalanie zagrozili, że go do siebie nie wpuszczą.

Andrzej Duda pojechał na narty?

Teraz jednak stoki ponownie ruszyły, a i śnieg ciągle pada. Prawdopodobnie (wedle najnowszych doniesień) góry znów zostaną jednak turystom odebrane od marca, a wtedy prezydent musiałby kombinować z nartami jak Jadwiga Emilewicz... W dodatku pogoda w najbliższych dniach ma się całkowicie zmienić i przynieść powiew wiosny. To oznacza, że dla pana prezydenta szansa wskoczenia na stok mogłaby się już w tym roku nie powtórzyć.

Doniesienia dziennikarza Radia Nowy Świat są nieoficjalne. Nie wiadomo dziś jednak nic o jakichkolwiek aktywnościach prezydenta, a jego Kancelaria milczy. Co więcej, według kalendarza na oficjalnej stronie internetowej KPRP żadne aktywności nie zostały przewidziane przez co najmniej najbliższe dwa tygodnie!
Czy wiadomość o nartach w Wiśle się potwierdzi? Czekamy na oficjalne stanowisko.

Czytaj także
Przeczytaj więcej