18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolorowe sny, kiedy ja...

Duda pokazał zdjęcia z młodości. Wygląda jak z Just 5

Wojciech Kozicki
27.05.2020  13:14
Andrzej i Agata Duda w młodości  - poruszające zdjęcia
Andrzej i Agata Duda w młodości - poruszające zdjęcia Fot: YouTube/Andrzej Duda

Dzień Matki obfitował w rozczulające wyznania polityków. Na poruszające wspomnienia i ciepłe słowa o mamie zdecydował się także Andrzej Duda. Przy okazji też pokazał swoje zdjęcia z młodości.

Prezydent Andrzej Duda z okazji Dnia Matki zamieścił na YouTubie wzruszający film. Przywołuje w nich wspomnienia z dzieciństwa i wyznaje jak uwielbia przytulać swoją mamę. Wśród zaprezentowanych materiałów może dostrzec zdjęcia prezydenta jako pociesznego bobasa!

Pierwsza Dama

Na tym jednak nie koniec. Andrzej Duda chwalił także swoją żonę z którą tworzy udany 25-letni związek. Opowiedział jak wspaniałą mamą jest dla ich córki Kingi. Pokazał też zdjęcia sprzed lat, na którym wygląda jak chłopiec z boysbandu. Patrząc na tę fotkę aż się chce zaśpiewać „Kolorowe sny” Just 5.

Agata uwielbia dzieci. Pomaganie dzieciom chyba jest najważniejsze. Zrozumiałem, jak wspaniałą rzeczywiście jest osobą i potrafi z siebie dać także i innym. Nie tylko mnie, nie tylko Kindze, bo dla nas była zawsze, ale także i innym ludziom, których nie znamy, a nad którymi umie się pochylić z troską - powiedział Andrzej Duda.

Andrzej Duda, Dzień Matki i zaskakujące zdjęcia [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze