18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocno oberwał

Andrzej Duda poniżony jak nigdy. Śmieje się pół Polski

15.06.2021  12:40
Andrzej Duda poniżony
Andrzej Duda poniżony Fot: Pawel Wodzynski/East News

Andrzej Duda jako prezydent Polski musiał pojawić się na szczycie NATO, gdzie spotkał się m.in. z prezydentem USA. Całą sytuację obśmiał w sieci europoseł i były premier Leszek Miller. Wraz z nim śmieje się pół Polski - obecny prezydent chyba nigdy jeszcze nie zmagał się z takim poniżeniem.

Andrzej Duda jako nasz prezydent musiał stawić się na szczycie NATO, który odbył się w poniedziałek. Moment był o tyle szczególny, że stał się pierwszą okazją do poznania na żywo niedawno wybranego prezydenta USA - Joe Bidena. Chociaż politycy PiS w tych wyborach zdecydowanie kibicowali Donaldowi Trumpowi to kiedy mleko się rozlało - muszą teraz pogodzić się z nową rzeczywistością.

Andrzej Duda brutalnie wyśmiany

"Pan prezydent bardzo wyraźnie podkreślił, że to jest tak, że to nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo Europy Środkowo-Wschodniej, bezpieczeństwo Polski, tych krajów, które zostały przyjęte do NATO, a wyszły kiedyś zza żelaznej kurtyny, leży mu bardzo na sercu, bo, jak powiedział, sam był kiedyś architektem przyjęcia tych krajów do Sojuszu Północnoatlantyckiego" - ujawnił wyraźnie podekscytowany po tym spotkaniu, polski prezydent.

Media społecznościowe szybko obiegło zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Joe Bidenem. Na fotografii obaj panowie witają się łokciami i stoją w holu. Zauważył to polski europoseł i były premier, który w ironiczny sposób zażartował sobie z takiej fotki. Nie oszczędził nawet "PiS-owskiej dyplomacji".

Wstaliśmy z kolan. I tak stoimy - w holu, przy windzie

- napisał Leszek Miller na Facebooku.

Internauci momentalnie podchwycili jego żart i zaczęli w podobny sposób zaśmiewać się do łez w komentarzach. "Doczekał się nareszcie spotkania! Szczyt jego prezydentury to kolekcja zdjęć z prezydentami US... i kropka" - napisał jeden z użytkowników.

Czujecie powiew riposty PiS-u w powietrzu? My też nie...

Czytaj także