18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojoj

Duda w manii? Powtarza: JESTEM STABILNY, JESTEM STABILNY

04.07.2020  15:41
Andrzej Duda jest stabilny
Andrzej Duda jest stabilny Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Andrzej Duda jest stabilny. Stabilny.

Andrzej Duda pojechał do Wrocławia, gdzie przywitany został gwizdami i okrzykami "marionetka", "będziesz siedział" i "długopis". Później przedarł się przez tłum manifestantów i wystąpił przed swymi zwolennikami. Ale zdaje się, że dziś dzień ma ciężki...

Dlaczego? Bo oto prezydent musiał przekonywać ich, że się trzyma i nie zmienia, nie pęka, ma się dobrze. A jak ktoś wiele razy takie rzeczy powtarza, w dodatku nie pytany, często oznacza to, że jest zupełnie inaczej...

Stabilny Duda

Andrzej Duda po raz kolejny zawojował internet. Nie mądrymi zdaniami, a swoimi dziwacznymi tekstami. Kiedyś powtarzał, że cały czas się uczy. Dziś poinformował: "jestem stabilny".

- Ja jestem stabilny, ja jestem, proszę państwa stabilny, no... - powtarzał raz za razem, cały spocony, ze wzrokiem rozbieganym po zebranych.

Ja jestem stabilny, możecie być tego pewni. Ja jestem stabilny i stabilne jest to, co uzyskaliście w ciągu ostatnich 5 lat - zaczął krzyczeć - Cześć i chwała bohaterom!

- dodał, ale kogo miał za bohaterów, nie do końca wiemy. Może siebie i swoją stabilność.

Znacie mnie nie z jednego spotkania. Jestem stabilny i w poglądach i w miłości

- powiedział także, tego samego dnia, na tym samym spotkaniu.

Czemu pan Andrzej tak uparcie podkreśla swoją stabilność w poglądach, w miłości? Czyżby jednak był z tym jakiś problem? Czyżby wiedział i bał się czegoś, o czym nam nie jest jeszcze dane usłyszeć?