18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz Jackowski ma konkurencję?

Wróżbita Andrzej Duda zapowiada KONIEC PANDEMII

Wojciech Kozicki
27.04.2021  15:05
Mistyczny Andrzej ujawnia kiedy pokonamy COVID-19. Jasnowidz Jackowski ma astralną konkurencję?
Mistyczny Andrzej ujawnia kiedy pokonamy COVID-19. Jasnowidz Jackowski ma astralną konkurencję? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER.East News

Prezydent Duda to nie tylko świetny narciarz, ale też wytrawny jasnowidz. Tym razem wróżbita Andrzej zajrzał w przyszłość i ujawnił kiedy nastąpi KONIEC EPIDEMII. Czy jego mistyczne wizje się spełnią i pokonamy COVID-19? Czy jego czakry są otwarte jak Biedronka w niedzielę handlową?

Wróżbita Andrzej Duda zapowiada koniec walki z koronawirusem SARs-CoV-2 w najbliższym czasie. Chociaż nie potrafi przewidzieć jakie będą warunki na stoku narciarskim, to próbuje wieszczyć kiedy całkowicie pokonamy COVID-19. Jego zdaniem, do całkowitego pokonania wirusa z Wuhan może dojść już w wakacje.

Andrzej Duda zapowiada koniec pandemii. Będzie zero zakażeń?

Prezydent Andrzej Duda spotkał się  z przedstawicielami branż szczególnie dotkniętych pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 ocenił, że prawdopodobnie w następnych tygodniach dobowa liczba zakażeń COVID-19 będzie dynamicznie spadała, a być może w okresie letnim ostatecznie pomachamy wirusowi maseczką na pożegnanie.

Wielkim moim dążeniem jest to, żeby jak najszybciej umożliwić ponowne funkcjonowanie gospodarki, ale musimy to zrobić w sposób mądry. Mam nadzieję, że w perspektywie kolejnych tygodni ta liczba zachorowań będzie nadal spadała i po cichu liczymy, że okres letni to będzie ten czas, kiedy dojdzie do zupełnego pokonania koronawirusa i nawet okres jesienny nie spowoduje już kolejnego znaczącego wzrostu zachorowań – przewiduje prezydent Andrzej Duda.

Duda podkreślił jednak, że jest realistą i wie, że jest bardzo dużo problemów, które przedsiębiorcy będą musieli pokonać, by wrócić do normalności po pandemii. Ma jednak nadzieję, że gospodarka wkrótce znów zacznie się rozkręcać. Zwrócił również uwagę, że zbyt szybkie odmrażanie gospodarki może doprowadzić do gwałtownego wzrostu zachorowań na koronawirusa SARs-CoV-2.

 

Czy Andrzej Duda umiejętnie przewiduje przyszłość? Jeśli tak, to może być pomysł na dalszą karierę po drugiej kadencji. Wieczory z wróżbitą Andrzejem w Radio Maryja lub seanse mistyczne z astralnym Andrzejem z pewnością miałyby swoich fanów...

Będziemy o tym rozmawiali, to mam nadzieję przełoży się też na decyzje podejmowane w najbliższym czasie przez rząd. Nie wiem, czy życie po koronawirusie będzie jeszcze takie, jak przed koronawirusem, ale umówmy się, że rozmawiamy przynajmniej o próbie powrotu do czegoś, co nazywamy normalnością – przemówił Andrzej Duda.

Czytaj także
Przeczytaj więcej