18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

już się nie odchudza

Andrzej Duda zajada stres. Wciąga pasztetową i kaszankę

21.02.2020  13:12
Andrzej Duda zajada stres. Wciąga pasztetową i kaszankę
Andrzej Duda zajada stres. Wciąga pasztetową i kaszankę Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej Duda jeździ po Polsce Dudabusem i odwiedza kolejne miejscowości. W Turku czekało na niego całkiem niezaplanowane (ekhm) wydarzenie, które zrujnowało prezydentowi noworoczne postanowienie.

Prezydent Andrzej Duda miał się odchudzać, ale szybko mu przeszło. Pucki, których dorobił się na garnuszku fundowanym mu w Pałacu Prezydenckim przez podatników, raczej nie znikną. Koniec diety!

Odchudzanie przegrało z pasztetową i są na to dowody. Prezydent zawitał bowiem w czwartek do Łowicza, gdzie czekał na niego zapłakany mężczyzna, ojciec piątki dzieci i wylewnie dziękował za 500 plus. Odwiedził też stoisko mięsne w małym sklepie w Turku.

Duda i pasztetowa

Jak to zwykle bywa na zakupach (też tak pewnie macie), klientowi (Dudzie) towarzyszyło kilka kamer i aparatów - w tym TVP. Zupełnie nieplanowane zakupy zostały zarejestrowane. A film trafił na Twittera.

Andrzej Duda w sklepie w Turku kupił krojony chleb w foliowej torebce, zastanawiał się nad chipsami i nabył kiszkę pasztetową. Tę ostatnią ponoć bardzo lubi, co później potwierdził w Dudabusie.

Pan na serio zje tę pasztetową? - spytała  jedna z obecnych tam reporterek.

Tak, bo bardzo ją lubię - odpowiedział. - Ja w ogóle bardzo lubię kiełbasę, w głównej mierze krakowską, zdecydowanie wolę od szynki - dodał.

Prezydent podał swoją złotą trójkę - najsmaczniejsze jego zdaniem wędliny - to kiełbasa, kaszanka i pasztetowa. Później przyznał, że nici z odchudzania. Od liczenia kalorii woli tłuściutkie mięsko.

Sam schudnę, przekonałem się w czasie poprzedniej kampanii - stwierdził.

Andrzej Duda ma smaka na chipsy
Andrzej Duda i kiszka pasztetowa
Przeczytaj więcej
Komentarze