18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internautów zatkało

Duda w maseczce z ręcznika kuchennego. Agata ma pełne ręce roboty

29.04.2020  16:53
Duda w maseczce z ręcznika kuchennego. Agata ma pełne ręce roboty
Duda w maseczce z ręcznika kuchennego. Agata ma pełne ręce roboty Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Andrzej Duda publicznie pokazał się w... maseczce z ręcznika kuchennego. W ten sposób zapewne chciał pokazać Polakom, że można sobie poradzić z niedostępnością niezbędnych produktów sanitarnych. Wygląda na to, że pierwsza dama ma pełne ręce roboty.

Andrzej Duda stara się bardzo często demonstrować, jak blisko jest "zwykłych Polaków". Ostatnio wiele osób oburzało się, że w kraju ogłoszono obowiązek noszenia maseczek, a tych albo nie ma w sklepach i aptekach, albo są niebotycznie drogie.

Najwyraźniej prezydent próbował zademonstrować, że brak maseczki jednorazowej nie jest niczym strasznym - zawsze można sobie poradzić za pomocą kreatywności. Głowa państwa spotkała się z sadownikami w Dylewie koło Grójca i przywdziała na tę okazję... maskę stworzoną z kuchennego ręcznika.

Andrzej Duda w maseczce z ręcznika kuchennego

Gwarantujemy, że kto choć raz zobaczy ten obraz, ten już go nie zapomni. 

Maseczka wygląda bardzo profesjonalnie i mamy trop, skąd Andrzej Duda taką wziął. Nie tak dawno pierwsza dama, która nie słynie z zabierania głosu - zasłynęła plastycznym talentem do "maseczkowego" origami. Zakładamy, że to jej prezydent zawdzięcza zabójczy projekt na swojej twarzy. To nieco zabawne, że osoba, która właśnie kupiła apartament w Krakowie - ucieka się do noszenia tego rodzaju maseczki.

Przypominamy, że zalecenie rządu dotyczące noszenia maseczek tak naprawdę wymaga od obywateli zakrywania ust i nosa - nieważne jest to, czym zakryją te części ciała. Szkoda tylko, że większość materiałów nie chroni nas przed zarażeniem. To najwyraźniej jest sprawa drugorzędna.

Przeczytaj więcej
Komentarze