18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co na to Agata?

Duda, młoda brunetka i płomienne uściski. "Kocham jak nigdy nikogo"

13.02.2020  13:57
Andrzej Duda w uściskach z młodą brunetką. Szokujące zdjęcia
Andrzej Duda w uściskach z młodą brunetką. Szokujące zdjęcia Fot: Twitter

Dziwne i niepokojące zdjęcia pojawiły się w czwartek w sieci. Od dawna żonaty Andrzej Duda, przytula na nich młodziutką brunetkę. Co tu się wyprawia?

Andrzej Duda wkracza w kampanię wyborczą. Jeździ po Polsce, fotografuje się z wyborcami, a jego żona w tym czasie układa cegły. Pan prezydent zaliczył jednak koszmarną wpadkę. Zdjęcia, które zrobiono mu w środę, mogą odcisnąć piętno na kampanii...

Oto bowiem pan Duda z młodziutką brunetką. Zaczyna się niewinnie, niby zwykłe zdjęcie z fanką, potencjalnym wyborcą. Tyle tylko, że ta wtula głowę w prezydenckie ramię. Pan Andrzej się uśmiecha, robi sobie z nią selfie...

Andrzej Duda i brunetka

"Ciepło Twojej szyi na moich ustach"

Dalej jest już dość gorąco. Brunetka zarzuca prezydentowi ramiona na szyję, patrzy na niego z pożądaniem. On zaś wyraźnie zadowolony, uśmiecha się do niej, o czym świadczą charakterystyczne zmarszczki przy oczach.

Andrzej Duda i brunetka

Co działo się w środowy wieczór? Kim jest tajemnicza brunetka? To znana fanka pana prezydenta, która otwarcie mówi, że go kocha. Pod jednym ze zdjęć dodała płomienny opis, sugerujący, że uczucie jest obustronne.

Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach... ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo...

- napisała na Twitterze.

Najwięksi fani Andrzeja Dudy już wzięli prezydenta w obronę. Zapewniają, że brunetka, to psychofanka, a zdjęcia są fotomontażem. Sama zainteresowana zarzeka się, że z głową państwa łączy ją coś specjalnego. Po której stronie leży prawda?

Pereira
Pereira
Czytaj także
Przeczytaj więcej