18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent ma plecy w niebie

Duda wkroczył w kampanię na ostro. Ma wsparcie "z samej góry"

30.10.2019  14:33
Andrzej Duda ma wsparcie z samej góry - Rydzyk postawi na niego krzyżyk
Andrzej Duda ma wsparcie z samej góry - Rydzyk postawi na niego krzyżyk Fot: Facebook

Wybory prezydenckie w Polsce już wkrótce, a Andrzej Duda zapowiedział, że będzie walczył o głosy Polaków. Otrzymał właśnie potężne wsparcie z Torunia, a więc tak jakby z samego nieba. Tadeusz Rydzyk zapewnia, że będzie na niego głosował.

Kampania prezydencka ruszyła, Andrzej Duda wystartował i prawdopodobnie ma wygraną wyborach w kieszeni. Zapewne poczuł się jakby Bóg wskazał go palcem jako zwycięzcę, bo sam słynny redemptorysta za pół roku przy urnie postawi na niego krzyżyk. Można powiedzieć, że obecny prezydent ma plecy w samym niebie.

Będę głosował na prezydenta Andrzeja Dudę, nie mam już wątpliwości. W pewnym momencie byłem nawet trochę zaniepokojony, ale powiedziałem mu to. Ten człowiek bardzo ciężko pracuje dla Polski, każdego dnia – wyznał Tadeusz Rydzyk. (tvn24.pl)

Jak podaje TVN24, szef Radia Maryja jeszcze niedawno miał wątpliwości co do Andrzeja Dudy, gdy ten zawetował ustawy sądowe PiS-u. Czyżby prezydent szykował się wkrótce na liczne pielgrzymki do Torunia?

Tak naprawdę wyścig o fotel prezydencki już się rozpoczął. Duda ruszył po zwycięstwo, a Grzegorz Schetyna wciąż stoi bezradnie na starcie i nie wie nawet w którą stronę biec. Mówi jedynie, że ma „plan i koncepcję dojścia do kandydatury”, które przedstawi wkrótce. Planowane są też prawybory w Platformie Obywatelskiej.

Ważne jest, aby w drugiej turze opozycja mogła mieć takiego kandydata, który zmobilizuje całą nie-PiS-owską większość Polek i Polaków – powiedział rozmarzony Schetyna. (WP.pl)

Czytaj także
Przeczytaj więcej