18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybko...

Andrzej Duda wyjechał na urlop. Już się zmęczył kadencją?

16.07.2020  20:47
Andrzej Duda wyjechał na urlop. Już się zmęczył kadencją?
Andrzej Duda wyjechał na urlop. Już się zmęczył kadencją? Fot: Jakub Kaminski/East News

Andrzej Duda wyjechał na urlop, odpocząć po kampanii prezydenckiej, która nie była dla niego łatwa. Gdzie wypoczywa prezydent? Żadna tajemnica!

Andrzej Duda zmierzył się w wyborach prezydenckich z Rafałem Trzaskowskim. Walka była wyjątkowo wyrównana i do ostatniej chwili ciężko było stwierdzić, który z nich okaże się triumfatorem na wieczorze wyborczym.

Andrzej Duda wypoczywa nad morzem

Ostatecznie Andrzej Duda wywalczył sobie wymarzoną reelekcję i już zmęczył się całą panującą wokół niego wrzawą. Podczas, gdy część kraju świętuje jego zwycięstwo, a druga część jest załamana - on odpoczywa wraz z pierwszą damą nad polskim morzem.

Na zasłużony wypoczynek Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda udali się w środę bezpośrednio po uroczystościach 610. rocznicy bitwy pod Grunwaldem. Para prezydencka spędza wolny czas w Juracie. 

Kampania wyborcza była wyczerpująca. Byliśmy w trasie non-stop, spaliśmy po kilka godzin. Kilka dni odpoczynku doradzali prezydentowi najbliżsi współpracownicy, ale i prezydencka para chciała odpocząć

- zdradziła Wirtualnej Polsce osoba z otoczenia Andrzeja Dudy.

Wypoczynek potrwa krótko - już 21 lipca Andrzej Duda będzie musiał wrócić do swoich prezydenckich obowiązków. Myślicie, że ten urlop pozwoli uczuciu pary rozkwitnąć na nowo? 

Przeczytaj więcej
Komentarze