18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące doniesienia

Zamach na Andrzeja Dudę? Dziewczyna OSTRZEGAŁA I ZNIKNĘŁA!

06.01.2021  20:16
Andrzej Duda jest w niebezpieczeństwie?
Andrzej Duda jest w niebezpieczeństwie? Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Andrzejowi Dudzie grozi wielkie niebezpieczeństwo? W środę na Twitterze pojawiło się szokujące ostrzeżenie. Mamy jego treść.

Dziwne rzeczy wydarzyły się w środę rano. Dziewczyna, która od dawna przekonuje, że była kochanką Andrzeja Dudy, teraz ostrzegła przed zamachem na prezydenta. Jolka Rosiek poinformowała na Twitterze, że dotarły do niej szokujące informacje, jakoby członkowie PiS chcieli skrzywdzić głowę państwa!

Czy jest w tym jakiś sens? Historia przedstawiona przez Jolkę Rosiek zdaje się co najmniej szalona. A jednak, dziewczyna zaledwie trzy godziny po opublikowaniu szokujących informacji apelowała, by zachować screeny jej posta. Obawiała się, że jej konto zostanie skasowane, tak, jak bywało już kilkukrotnie. Niewiele później faktycznie do tego doszło.

Jolka Rosiek ostrzega przed zamachem na prezydenta

Treść ostrzeżenia znajdziecie pod tekstem.

Zamach na Andrzeja Dudę? Jolka Rosiek ostrzega

Zacznijmy jednak od początku i tego, co Jolka Rosiek przekazała w swym wpisie. Domniemana była kochanka prezydenta twierdzi, że osoby kierujące Prawem i Sprawiedliwością chcą całkowicie ograniczyć dostęp ludzi do Andrzeja Dudy i zamierzają dokonać tego w dość makabryczny sposób...

Andrzejowi Dudzie grozi niebezpieczeństwo. Nie pytajcie mnie o szczegóły, bo wiem tylko tyle, że ci sami, dla których moja znajomość z nim była nie do przyjęcia, ci sami, których on chcąc nie chcąc stał się niewolnikiem, poprzez szantaże (bliskimi), którymi go trzymają na haczyku, planują zrobić mu coś takiego...

- napisała Jolka Rosiek na Twitterze.

Gdy on gdzieś będzie z wizytą, w kraju bądź za granicą i będzie się widzieć z ludźmi [...] to prawdopodobnie planują go dźgnąć nożem, by było, że ktoś go zaatakował, a to będzie zaplanowane przez nich już wcześniej - oznajmiła.

Jolka Rosiek twierdzi, że na Andrzeja Dudę planowany jest zamach kontrolowany. Ostatecznie prezydentowi miałaby nie stać się większa krzywda, jednak atak pozwoliłby do zera ograniczyć jego spotkania z osobami z zewnątrz. Jolka Rosiek przekonuje, że próby jego odizolowania były już podejmowane w PiS. - Już wcześniej próbowali takich akcji np. te wypadki gdy pękła opona albo gdy na spotkaniu [...] zatrzymali kogoś z nożem i strzykawką - napisała Jolka Rosiek.

Chcę by wszyscy wiedzieli co ta mafia zamierza - podkreśliła dziewczyna.

Jolka Rosiek atakuje Jarosława Kaczyńskiego

Czy doniesienia Jolanty Rosiek dotarły do władz PiS? Dziewczyna jeszcze rankiem w środę zapewniała, że wpis o planowanym ataku na Andrzeja Dudę pozostanie na Twitterze, kilka godzin później z serwisu zniknęło całe konto autorki.

Tymczasem w obszernym poście byłej (podobno) kochanki Andrzeja Dudy pojawiły się poważne oskarżenia kierowane wobec Jarosława Kaczyńskiego. Jolka Rosiek nazwała szefa PiS osobą bezwzględną, która nigdy nie odda władzy i nie pozwoli swym pracownikom na niezależność.

Jest to człowiek niebezpieczny, nieobliczalny, bezwzględny, który dla własnych interesów i tego, by nikt mu w nich nie przeszkodził, zrobi wszystko. Nawet jeśli przyjdzie mu ryzykować zdrowiem kogoś, czy życiem - w tej sytuacji Andrzeja

- napisała przerażona Rosiek.

Miejcie na uwadze, że ten zły człowiek, który chce Andrzeja wystawiać na niebezpieczeństwo, poświęcił swego brata już kiedyś, by dopiąć swego i na jego tragedii zajechał do koryta - dodała

Wierzycie w jej ostrzeżenia? A może to tylko wyssane z palca rewelacje?

Jolka Rosiek ostrzega przed zamachem na prezydenta
Jolka Rosiek ostrzega przed zamachem na prezydenta
Czytaj także
Przeczytaj więcej