18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kampania trwa

Andrzej Duda zaprezentował swoje hasło wyborcze

19.06.2020  15:26
Andrzej Duda ma hasło wyborcze
Andrzej Duda ma hasło wyborcze Fot: Piotr Molecki/East News

Wybory prezydenckie zbliżają się jak termin trudnego porodu, a kampania wyborcza bezlitośnie przetacza się przez Polskę. Politycy próbują skusić wyborców obietnicami, kłamstwami i hasłami wyborczymi. Tym razem swoje „bojowe zawołanie” zaprezentował Andrzej Duda.

Gdy Rafał Trzaskowski zaprezentował swoje hasło wyborcze, wywołał wśród wielu osób niesmak, bo skopiował pomysł Lecha Kaczyńskiego. Jak poradził sobie ze swoim hasłem Andrzej Duda? W piątek ogłoszono, że brzmi ono „Andrzej Duda prezydent polskich spraw"

Hasło wyborcze Andrzeja Dudy

Rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan tłumaczy, że hasło ma pokazać, iż Andrzej Duda jest blisko Polaków i ich spraw. Podkreśla, że obecna głowa państwa broni interesów swoich rodaków na arenie międzynarodowej.

Jest pierwszym prezydentem, który jako kandydat i jako prezydent odwiedził wszystkie 380 powiatów w Polsce. Skutecznie zabiegał o zwiększenie naszego bezpieczeństwa poprzez walkę o to, żeby na naszym terytorium stacjonowali żołnierze amerykańscy. Skutecznie zabiegał o kwestie związane z polskim bezpieczeństwem energetycznym, to jest kwestia rozbudowy gazoportu, to jest kwestia budowy nowego gazociągu Baltic Pipe – powiedział Bielan na konferencji prasowej.