18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

DługoPiS w ruch

Andrzej Duda znowu PODPISAŁ. Pieniądze już płyną

10.06.2020  12:17
Andrzej Duda znowu PODPISAŁ. Pieniądze już płyną
Andrzej Duda znowu PODPISAŁ. Pieniądze już płyną Fot: AGNIESZKA BIELECKA/REPORTER

Andrzej Duda znów podpisał coś, co ma zapewnić Polakom pieniądze. Karta Rodziny zagwarantuje podstawowym komórkom społecznym wsparcie finansowe. 

Andrzej Duda po raz kolejny podpisał... Tym razem Kartę Rodziny. W dokumencie zawarto wiele punktów. Mówi on m.in. o wsparciu finansowym dla rodzin, obronie instytucji małżeństwa czy ochronie dzieci przed ideologią LGBT.

Andrzej Duda podpisał Kartę Rodziny

Karta Rodziny wzbudza wiele kontrowersji, dlatego prezydent postanowił sam wytłumaczyć obywatelom - co i dlaczego podpisał. Przez całą swoją kadencję nabrał w takich tematach znacznego doświadczenia. 

Karta Rodziny to wsparcie finansowe, a także gwarancja programów, które zostały już wprowadzone; karta pokazuje podstawowe elementy, które zobowiązuję się chronić (...) Rodzina tworzy i buduje społeczeństwo, a bez tego państwo nie istnieje. Podstawową wspólnotą w społeczeństwie jest wspólnota rodzinna. (...) Jest ona osadzona głęboko w naszej tradycji. To jest nasz kod kulturowy i tożsamość

- mówił prezydent w Warszawie.

Myślicie, że Andrzej Duda faktycznie wygra w nadchodzących wyborach 2020 i będzie mógł podpisywać rozmaite rzeczy dalej?

Przeczytaj więcej
Komentarze