18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dopadł go

Kolejny poseł zakażony koronawirusem. Niepokój w Sejmie

Bartłomiej Ciepielewski
15.03.2021  11:51
Andrzej Rozenek walczy z COVID-19
Andrzej Rozenek walczy z COVID-19 Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Koronawirus brutalnie atakuje polskich parlamentarzystów. W niedzielę wieczorem o zakażeniu poinformował poseł Lewicy Andrzej Roznek.

Andrzej Rozenek przekazał na Twitterze informację o zakażeniu koronawirusem. Poseł Lewicy przyznał, że ma książkowe objawy COVID-19.

Przez rok udało się uniknąć. Niestety wreszcie i mnie dopadł. Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID. Objawy mam prawie książkowe. Nie straciłem tylko węchu i smaku.

Polityk zaapelował również o przestrzeganie koronawirusowych zasad bezpieczeństwa. COVID-19 opanuje polski parlament?

Koronawirus atakuje polityków

Andrzej Rozenek jest drugim posłem zaatakowanym w ostatnim czasie przez COVID-19. W niedzielę o zakażeniu poinformował szef Porozumienia Jarosław Gowin. Z chorobą walczy również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zakażeniu koronawirusuem u kolejnych 10 896 osób. Dobowa liczba przypadków jest o ponad 27 procent wyższa niż w poprzednim tygodniu. Podczas trzeciej fali SARS-COV-2 czarne scenariusze przewidują nawet po 50 tysięcy zakażeń.

Czytaj także
Przeczytaj więcej