18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

piękny gest

Wojtyła wykorzystał i okłamał nastolatkę. Pomógł jej Biedroń

10.09.2019  13:58
Wojtyła wykorzystał i okłamał nastolatkę. Pomógł jej Biedroń
Wojtyła wykorzystał i okłamał nastolatkę. Pomógł jej Biedroń Fot: Instagram/Robert Biedroń

15-letnia Wiktoria padła ofiarą oszustwa Andrzeja Wojtyły. Dziewczyna wygrała konkurs na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Żegocinie. Wojtyła obiecał jej nagrodę i się zaczęło.

Ile warte jest słowo senatora PiS, Andrzeja Wojtyły? Zdaje się, że niewiele, co potwierdza historia 15-letniej Wiktorii.

Nastolatka zimą wzięła udział w konkursie na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Żegocinie. Ten wygrała, a w nagrodę, jak obiecywał promujący się przy tej okazji Wojtyła, czekała ją podróż do Brukseli.

Wyjazd miał odbyć się w dniach 1-5 kwietnia 2019 roku. Ale do niego nie doszło. Dziewczynka została w Polsce, a senator próbował zrzucić winę na swoich niekompetentnych pracowników.

Gdy sprawa w lipcu trafiła do mediów, senator ponownie obiecał wyjazd i... nic nie zrobił. Nikt nawet nie próbował zorganizować Wiktorii wycieczki. Sam polityk w końcu przestał odbierać telefony od rodziców dziewczynki i zaangażowanej w sprawę dziennikarki Radia ZET.

Biedroń z odsieczą

Historia Wiktorii ma jednak happy end. Z pomocą przyszedł europoseł Robert Biedroń, który zaprosił do Brukseli Wiktorię i jej tatę. Oboje dotarli na miejsce, czym polityk pochwalił się w mediach społecznościowych.

Żeby spełnić marzenie nastolatki, zaprosiłem Wiktorię i jej tatę do Brukseli. Właśnie rozpoczęli zwiedzanie. Program na dziś: stare miasto i Mini Europa. Jutro Wiktoria odwiedzi mnie w Parlamencie

- pisał w poniedziałek.

Przeczytaj więcej
Komentarze