18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ała

Andrzej Duda się nie udał. Prezydent zmiażdżony w nowym sondażu

Emilia Waszczuk
17.12.2020  15:37
Prezydent i premier zmiażdżeni w nowym sondażu
Prezydent i premier zmiażdżeni w nowym sondażu Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Sypie się jak domek z kart władza PiS w Polsce. Polacy źle oceniają i premiera, i prezydenta, i rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Cios za ciosem, niedługo dojdzie do nokautu? Polacy po raz kolejny ocenili pracę polityków PiS - od premiera Mateusza Morawieckiego, przez jego rząd, po prezydenta Andrzeja Dudę. Zaskoczenia? Patrząc na wcześniejsze sondaże i nastroje w państwie, nie ma tu żadnych zaskoczeń!

Andrzej Duda się nie udał. Miażdżący sondaż

Z najnowszego badania Kantar wynika, że pracę prezydenta Andrzeja Dudy Polacy widzą co najmniej źle (a może jej po prostu nie widzą?). Prezydent, którego praktycznie nie ma, podoba się 32 procentom badanych. 58 procent ocenia jego prezydenturę źle.

Zapewne nie zdziwi Was także kolejny wynik - tym razem są to notowania premiera. Mateusza Morawieckiego ocenia pozytywnie już tylko 28 procent społeczeństwa. Szef rządu zalicza jednak wspaniały rekord - źle ocenia go aż 62 procent badanych!

Niestety dla pana Mateusza, Polakom nie podoba się ani on, ani tworzony przez niego rząd. Wedle grudniowego badania Radę Ministrów źle ocenia aż 64 procent Polaków! Pozytywnie o rządzie myśli z kolei zaledwie 26 procent badanych.