18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Żałoba w Sejmie. Nie żyje posłanka

07.04.2021  07:29
Posłanka KO nie żyje. Anna Wasilewska zmarła nagle
Posłanka KO nie żyje. Anna Wasilewska zmarła nagle Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Nie żyje posłanka Koalicji Obywatelskiej Anna Wasilewska. Kobieta miała 63 lata. O śmierci polityczki na Twitterze poinformował Borys Budka.

Anna Wasilewska była posłanką na Sejm od 2015 roku, w VIII i IX kadencji. W polityce działała z ramienia Platformy Obywatelskiej. Zanim zasiadła w Sejmowych ławach, była wiceprezydentką Olsztyna, pełniła także funkcję człona zarządu województwa warmińsko-mazurskiego.

Anna Wasilewska nie żyje. Posłanka miała 63 lata

W mediach społecznościowych posłankę pożegnali koledzy z Sejmu. Szef Koalicji Obywatelskiej Borys Budka napisał:

Wielka strata... Odeszła od nas Ania Wasilewska - samorządowiec, posłanka, niezwykle pracowita i skromna osoba. Aniu, to był zaszczyt z Tobą pracować... Do zobaczenia...

Koleżankę z sejmowych ław pożegnali także inni politycy, między innymi Barbara Nowacka, Cezary Tomczyk czy Katarzyna Lubnauer. 

Czasem śmierć przychodzi za wcześnie, wtedy nie umiemy się z nią pogodzić. Zmarła nasza koleżanka, posłanka Anna Wasilewska. Wyrazy współczucia dla bliskich. R.I.P.

- napisała Katarzyna Lubnauer.

Dziś odeszła nagle Anna Wasilewska - posłanka Platformy Obywatelskiej, samorządowiec i społecznik. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i zaangażowana w pomoc innym. Odpoczywaj w pokoju. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało Aniu! - napisał Jan Grabiec.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze