18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejne zagrożenie

Macierewicz ostrzega przed nowym wirusem. Naród czeka zniszczenie?

01.01.2021  13:29
Macierewicz widzi dużo zgrożeń
Macierewicz widzi dużo zgrożeń Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Antoni Macierewicz w felietonie przygotowanym dla Radia Maryja podsumował poprzedni rok i przestrzegał Polaków nowym wirusem. Zdaniem polityka będzie to "postmarksistowskie LGTB". Były szef MON kilkukrotnie pomylił skrót, którego znaczenia najwyraźniej nawet nie zna.

Poseł PiS Antoni Macierewicz w cotygodniowym felietonie dla TV Trwam i Radia Maryja opowiedział o wyzwaniach, z którymi Polska będzie miała do czynienia w 2021 roku.

Rok, który nas czeka, jest rokiem mogącym przynieść Polsce największe zwycięstwo w jej dziejach. Ale może też przynieść klęskę. Może też się stać źródłem nieszczęścia takiego, jak kiedyś były rozbiory. Oczywiście mówię to tylko po to, by dać punkt odniesienia, bo nie wierzę, by polscy politycy, naród polski, zgodził się na to, co tak trafnie Jarosław Kaczyński jeszcze niedawno nazwał próbą sprowadzenia Polski do kolonii Unii Europejskiej i mówiąc "nigdy się na to nie zgodzimy" - poinformował polityk.

Były szef MON podkreślił także o niezwykłej misji, jaką pełni Radio Maryja. Jak zaznaczył, rozgłośnia Tadeusza Rydzyka jest źródłem narodowej siły.

Antoni Macierewicz myli skrót LGBT

Podczas kilkuminutowej wypowiedzi Antoni Macierewicz kilkukrotnie przekręcał nazwę, ostrzegając przed „LGTB”. Znaczenie skrótu LGBT jest dla polityka PiS najwyraźniej obce.

Nigdy się nie zgodzimy na to, żeby po marksizmie, jaki niszczył naród polski przez blisko 50 lat po II wojnie światowej, dzisiaj wpuścić następnego wirusa zniszczenia narodu polskiego, jakim jest postmarksistowskie LGTB - poinformował były szef MON.

Poseł uważa, że dużym zagrożeniem dla Polski jest zwycięstwo demokratów w USA. Zaznacza też, że mimo wszystko sojusz z Amerykanami nie zostanie zerwany.