18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to był zamach?

Atak na biuro posła PiS. "Ktoś strzelał"

Wojciech Kozicki
04.05.2020  20:17
Poseł PiS Jan Mosiński i atak na biuro - czy padły strzały?
Poseł PiS Jan Mosiński i atak na biuro - czy padły strzały? Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie 2020, prawdopodobnie korespondencyjne, są coraz bliżej. Napięcie rośnie, między prawicą i lewicą aż iskrzy! Tym razem jednak poszło to za daleko, bo ktoś ostrzelał biuro poselskie polityka PiS. Czy to był zamach? Policja nie jest do końca przekonana...

Polityczne napięcie w Polsce chyba komuś poważnie zaszkodziło. Jak poinformował media poseł PiS Jan Mosiński, ktoś zaatakował jego biuro poselskie w Leszenie.

Z informacji, jaką otrzymałem rano, wynika, że ktoś strzelał z broni śrutowej, uszkadzając szybę. Tam był też plakat pana prezydenta Dudy. Raczej ktoś chciał zniszczyć plakat z wizerunkiem pana prezydenta – powiedział Mosiński. (Fakt.pl)

Atak na biuro poselskie

Z mediów można dowiedzieć się, że Mosiński ma biuro na pierwszym piętrze. Jest pewien, że nikt nie mógł z taką siłą dorzucić tam kamieniem i twierdzi, że ktoś strzelał z broni pneumatycznej. Uważa, że "to nie szczeniacki wybryk, a zaplanowane działanie".

Tymczasem jak podaje „Fakt”, oficer prasowy policji w Lesznie asp. sztab. Monika Żymełka oświadczyła, że nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy ktoś strzelał. Trwają oględziny miejsca „zamachu”. Jak na razie straty wyceniono na 600 złotych

W jednym z budynków w centrum Leszna, gdzie m.in. znajduje się biuro poselskie, za szybami zostały wywieszone plakaty wyborcze. Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że w okresie długiego weekendu dwie z szyb zostały uszkodzone – powiedziała Monika Żymełka. (Fakt.pl)

 

Przeczytaj więcej
Komentarze