Polacy zazdroszczą

Bajeczne WCZASY Kaczyńskiego. Urlop marzeń prezesa PiS

31.05.2021  14:48
Jarosław Kaczyński idzie na urlop
Jarosław Kaczyński idzie na urlop Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER

Jarosław Kaczyński udał się na wymarzone wczasy. Prezes PiS od bardzo dawna nie miał okazji do odpoczynku, dlatego ten urlop można uznać za wymarzony. Czym będzie się zajmował lider partii rządzącej podczas swojego czasu wolnego?

Jarosław Kaczyński wreszcie odpocznie na urlopie. Chociaż premier Mateusz Morawiecki niechętnie zgadza się na wolne swoich współpracowników - dla prezesa PiS chyba zrobił wyjątek. Najbardziej znany polityk w kraju będzie miał szansę odetchnąć pełną piersią. 

Jarosław Kaczyński rusza na urlop

Ryszard Czarnecki, uchodzący za jednego z najbardziej zaufanych ludzi wicepremiera, zdradził właśnie, gdzie Kaczyński może się wybrać na urlop, oraz co będzie na nim robił. Nie wiemy, czy fakt, że prasa już się o tym rozpisuje, ucieszy prezesa PiS, ale nie ma odwrotu - wszyscy mówią tylko o jego wakacyjnych planach. Jest jednak o czym debatować! Kaczyński to wielki entuzjasta wypoczynku w granicach naszego państwa.

Prezes uwielbia Pomorze Zachodnie, Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki. W każdym z tych zakątków czuje się świetnie. Lubi łowić ryby, podziwiać jeziora, lasy, góry

– zdradził "Super Expressowi" jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego.

Dla przykładu - w ubiegłym roku prezes PiS wybrał się na odpoczynek nad Zalew Szczeciński, gdzie dzielnie sterował łodzią w towarzystwie bliskiego współpracownika Joachima Brudzińskiego. "Śpijcie spokojnie, stery Polski w dobrych rękach” – napisał wtedy w mediach społecznościowych europoseł i opublikował kilka zdjęć, na których widać uśmiechniętego i wypoczętego Kaczyńskiego. Być może w tym roku czeka go powtórka z rozrywki?

Jarosław Kaczyński spędzi wakacje w Polsce. On ma takie dwa, może trzy regiony, które szczególnie lubi. Myślę, że w stosownym czasie mój przyjaciel Joachim Brudziński na Twitterze poinformuje, gdzie z nim jest. Można obstawiać Bory Tucholskie, Sądecczyznę

- stwierdził Ryszard Czarnecki w rozmowie z dziennikarzami.

Współpracownik prezesa PiS nie omieszkał również przy okazji tematu urlopów wbić pewnej szpileczki byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi. "Znamy zdjęcia prezesa z pieszych wędrówek. Na pewno planuje odpoczynek na świeżym powietrzu. Natomiast na pewno nie będzie "haratał" w gałę" - oznajmił Czarnecki.

Zazdrościcie Kaczyńskiemu tych bajkowych momentów życia? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej mocno urlopowej sondzie!

Czytaj także