18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w imię ojca i syna

Tadeusz Rydzyk i groźba piekła. Szokujący baner w Kościerzynie

11.10.2019  16:05
Tadeusz Rydzyk i groźba piekła. Szokujący baner w Kościerzynie
Tadeusz Rydzyk i groźba piekła. Szokujący baner w Kościerzynie Fot: Flickr

Na kogo głosować w niedzielę? Opcji jest kilka, ale tylko jedna prowadzi do nieba. Od tygodni powtarzają to księża, powstał nawet specjalny baner, który zawisł w Kościerzynie.

Idą wybory, Tadeusz Rydzyk już dawno zorganizował głodówkę i odmawianie modlitw za wygraną PiS, księża agitują z ambon, a sam Jarosław Kaczyński prosi Maryję o wstawiennictwo w sanktuarium PiS-u.

Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie, które jednych śmieszy, innych z lekka przeraża. Wszyscy zadają zaś sobie jedno pytanie: kto za tym stoi, partia Kaczyńskiego, opozycja, czy może jakiś ponury żartowniś?

PiS albo ogień piekielny

O co chodzi? O Tadeusza Rydzyka. A dokładniej jego zdjęcie wydrukowane na wielkim, zawieszonym na płocie banerze, Fotografia opatrzona jest wymownym napisem:

Kto nie zagłosuje na PiS ten pójdzie do piekła.

Baner zawisł w Kościerzynie, a jego zdjęcia w różnych wersjach (robione z różnej perspektywy) krążą po internecie. Użytkownicy portali społecznościowych prowadzą spór o to, czy to raczej prowokacja, czy może straszenie katolików ogniem piekielnym, jeśli krzyżyk postawią w złej kratce.

PiS albo piekło

To, że niektórzy podobnie straszyć już próbowali, przerabialiśmy w ostatnich tygodniach, w ramach kampanii wyborczej. Była np. parafia, która oznajmiła wiernym, że nie można być katolikiem i głosować na "liberałów". Był ksiądz, który jeszcze latem tłumaczył dzieciom, że PiS to zbawienie. Był w końcu ojciec Tadeusz i jego krucjata w intencji wyborów oraz poseł PiS głoszący prawdę z ambony. Po tym wszystkim mamy stuprocentową pewność - niebo zagwarantują nam jedynie prezes i jego przyjaciel dyrektor.

PiS albo piekło
Przeczytaj więcej
Komentarze