18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kurator ciemnoty atakuje

Masturbacja niezgodna z prawem! Rączki na kołderkę, bo Cię aresztują

03.02.2020  18:04
Masturbacja niezgodna z prawem! Rączki na kołderkę, bo Cię aresztują

Seks to zło, nauka o seksie powinna być całkowicie zakazana, a masturbacja jest niezgodna z prawem! Gdzie? W Polsce.

Polska zmierza ku fundamentalizmowi? Na szczęście jeszcze (chyba) nie, ale są tacy, którzy chcieliby państwa kościelnego i cofnięcia się do średniowiecza. Ostatnio instytut Ordo Iuris rozprawiał o tym, jak zakazać w Polsce rozwodów. Wcześniej politycy PiS sugerowali, by wysokość emerytur uzależnić od liczby spłodzonych dzieci. Pojawił się też pomysł nałożenia podatku na singli i osoby bezdzietne...

Teraz ni stąd, ni zowąd okazało się, że masturbacja jest w Polsce niezgodna z prawem, a młodzież nie powinna zdobywać żadnej rzetelnej wiedzy o seksie i seksualności. Swą mądrość objawiła małopolska kurator oświaty. Pani Barbara Nowak już wcześniej zasłynęła między innymi szczerą przyjaźnią i bezwiednym oddaniem partii i kościołowi, i nazywaniem homoseksualizmu chorobą... Przypomnijmy, tak światła osoba, głosząca poglądy zupełnie niezgodne z nauką, jest KURATOREM OŚWIATY.

Zakazać masturbacji?

Miasto Gdańsk postanowiło uczyć młodzież, czym jest seks, jak uprawiać go mądrze i bezpiecznie, oraz że masturbacja jest całkowicie normalna i wbrew naukom niektórych, nie idzie się za nią do piekła, a między palcami nie wyrastają od niej błony jak u żaby.

Gdańsk zainwestował w program "Zdrovve Love". W szkołach dzieci mogą (za zgodą rodziców) uczestniczyć w lekcjach rzetelnej edukacji seksualnej. To wszystko oburzyło posłankę PiS Joannę Czaban, która na Twitterze umieściła zdjęcie broszury, a w niej fragment mówiący o masturbacji.

Większość ludzi, kobiet i mężczyzn, masturbuje się. Masturbacja to jeden z normalnych i zdrowych przejawów seksualności, zarówno samodzielnie, jak i w relacji. Wszyscy ludzie, na każdym etapie życia są istotami seksualnymi

- czytamy w broszurze i zastanawiamy, co w niej niby złego. A tymczasem...

Prawda ta oburzyła PiS, a razem z PiS panią kurator ciemno... oświaty. Barbara Nowak, wielce zniesmaczona, postanowiła napisać co myśli o edukowaniu młodzieży na Twitterze.

Środowiska LGBT wiedzą doskonale, że ich programy są niezgodne z podstawami programowymi w szkołach i z prawem polskim. Ukrywają ideologiczne genderowe treści pod hasłami programów prozdrowotnych. Kłamią, oszukują i deprawują. Nie macie tego dosyć? Informujmy się! Działajmy!

- napisała.

A Wy pamiętajcie, gdy następnym razem przyjdzie wam chęć, włożyć ręce gdzie nie trzeba, możecie usłyszeć pukanie do drzwi. Masturbacja jest niezgodna z prawem, to przestępstwo!

Czytaj także