Jak odnajdzie się w nowej roli?

Misiewicz kończy z polityką. Ma zaskakujące plany

21.10.2019  16:04
Misiewicz aktorem? Już wcześniej udowodnił, że poradzi sobie w każdej roli
Misiewicz aktorem? Już wcześniej udowodnił, że poradzi sobie w każdej roli Fot: Bartłomiej Misiewicz/Facebook

Bartłomiej Misiewicz, czyli były rzecznik MON i były więzień, kończy z polityką. Czyżby do zmiany ścieżki kariery zainspirowała go wojenka z Patrykiem Vegą? Miś podobno będzie… aktorem!

Bartłomiej Misiewicz wyszedł z aresztu i wiele z jego życiu się zmieniło. Znalazł miłość, schudł, a wkrótce może występować w filmach. Jak dowiedział się „Super Express”, pupil Antoniego Macierewicza za rok weźmie ślub, a wcześniej będzie uczęszczał na warsztaty aktorskie. Szykuje się wielka kariera?

Ma w planach uczęszczanie na warsztaty aktorskie. Chce zostać aktorem, chce grać w filmach – powiedział informator SE.pl.

Czy będzie miał jednak czas na naukę? Jak podaje SE.pl, w sierpniu 2020 roku stanie przecież na ślubnym kobiercu. Podobno już oświadczył się swojej ukochanej Roksanie.

Przypominamy, że gdy Patryk Vega zapowiadał niedawno swój nowy film "Polityka", Misiewicz groził mu pozwem i domagał się miliona złotych.  Antoni Królikowski grał postać uderzająco podobną do "Misia", która miała gejowski romans z szefem, uprawiała seks z podwładnymi i zażywała narkotyki. Pozew został jednak wycofany, a Vega przeprosił ulubieńca Macierewicza.

Czytaj także