18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak do tego doszło?

Kempa ma koronawirusa! Europosłanka PiS dziękuje za wsparcie

01.12.2021  19:44
Beata Kempa ma koronawirusa
Beata Kempa ma koronawirusa Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Stało się! Koronawirus zaatakował kolejną osobę związaną z Prawem i Sprawiedliwością. Tym razem zaraza dotknęła europosłankę Beatę Kempę. Była minister za pośrednictwem Twittera przekazała informację o zakażeniu oraz podziękowania za słowa otuchy.

Koronawirus zaczął popierać opozycję? Zaraza zaatakowała kolejnego polityka PiS, mimo że większość z nich oficjalnie deklarowała przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19. W środę informację o uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa przekazała europosłanka PiS, Beata Kempa.

I mnie przychodzi zmierzyć się z COVID-19. Otrzymałam pozytywny wynik testu. Dziękuję za wszelkie słowa otuchy - przekazała polityk.

Kempa popiera akcję szczepień przeciw COVID-19, lecz niedawno podkreślała, że paszporty covidowe dają jedynie pozorne bezpieczeństwo.

Nadmierne przygotowywanie nas pod świat cyfrowy jest tutaj ewidentne. Dodatkowa kontrola z punktu widzenia wolności jest absolutnie zbędna - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z TV Trwam.

Europosłanka wielokrotnie również zaznaczała, że szczepionki są bezpieczne, choć nie dają 100 proc. gwarancji przed zachorowaniem na COVID-19.

Koronawirus atakuje polityków PiS

Niedawno z COVID-19 zmagał się szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Polityk w rozmowie z portalem interia.pl stwierdził, że chorobę przeszedł wyjątkowo łagodnie, a informacja o uzyskaniu pozytywnego wyniku była dla niego sporym zaskoczeniem.

Usiłowałem wykryć u siebie jakieś objawy, ale były bardzo skromne. Można się upierać, że miałem kaszel, jednak to mi się czasem zdarza. Odpukać, na razie wyszedłem z COVID-19 obronną ręką - mówił wicemarszałek.

Jak sam zauważył, po chorobie nie wystąpiły u niego żadne powikłania. Szef klubu PiS wrócił do pracy po spędzeniu 10 dni w izolacji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej