18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za kasa...

Beata Szydło jest MILIONERKĄ. Śpi na pieniądzach

28.05.2021  18:59
Beata Szydło jest milionerką
Beata Szydło jest milionerką Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Beata Szydło zgodnie ze swoim oświadczeniem majątkowym - nie może narzekać na obecny stan posiadania. Była premier jest dosłownie milionerką. Po współpracy z Prawem i Sprawiedliwością sypia na pieniądzach.

Beata Szydło na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, a Jarosław Kaczyński ujawnił, dlaczego tak niewiele słyszymy o byłej premier. Teraz jej temat wraca przy okazji ujawniania oświadczeń majątkowych. Jedno jest pewne - polityk nie może narzekać na brak pieniędzy.

Była premier od 2019 roku pełni funkcję europosłanki. Zobowiązuje ją to do tego, by co roku sporządzać oświadczenie majątkowe. Okazuje się, że majątek Beaty Szydło jest wart ponad milion złotych. Tym samym była premier plasuje się w gronie polskich milionerów na wysokiej pozycji. 

Beata Szydło jest MILIONERKĄ

Z kolei odkąd zasiada w Parlamencie Europejskim, znacznie powiększyły jej się również oszczędności. Beata Szydło ma na koncie aż 78 tys. oraz aż 119 tys. euro (czyli w przeliczeniu na złotówki aż 537 tys.).

Dodatkowo w garażu byłej premier przybyły aż dwa, całkiem ładne auta - Audi Q3 warte 130 tys., oraz Audi A6 za 45 tys. zł, przy czym drugi samochód stanowi małżeńską wspólność majątkową. Obecnie, podsumowując majątek Beaty Szydło opiewa na ok. 1,5 mln zł. 

Dodatkowo zarobki w Europie też są zawrotne. W ubiegłym roku było to 484 681 zł, czyli średnio 40 tys. zł miesięcznie. W Polsce, będąc w rządzie z pewnością nie mogłaby liczyć na takie pieniądze.

Wygląda to naprawdę bardzo optymistycznie. Myślicie, że Beata Szydło przerzuci się na bycie influencerką i wakacje na Zanzibarze? To byłoby coś!

Czytaj także