18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezłe luksusy

Beata Szydło mieszka w pałacu. Była premier dba o swoje wygody

04.02.2020  13:48
Beata Szydło mieszka w pałacu. Była premier dba o swoje wygody
Beata Szydło mieszka w pałacu. Była premier dba o swoje wygody Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Beata Szydło mocno przeżyła odsunięcie od stanowiska premiera. Jednakże szybko znalazła sobie nowe miejsce w polityce, jak się okazuje, o wiele bardziej luksusowe.

Beata Szydło całkiem nieźle sobie radzi. Po odsunięciu od stanowiska szefa rządu, ruszyła piorunem w politykę międzynarodową. Teraz ma o wiele bardziej luksusowe opcje do wyboru, jeśli chodzi o komfort jej odpoczynku.

Podczas sesji plenarnych Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, Beata Szydło mieszka w pałacu. Nie jest to z resztą byle jaki dworek, a słynny pałac Château de Pourtales! Aktualnie mieści się tam hotel, z którego nasza rodaczka ochoczo korzysta.

Beata Szydło gości się w pałacu

Takich luksusów większość Polaków w życiu nie widziała. Hotel oferuje gościom 25 pokoi wyposażonych m.in. w telewizor plazmowy czy minibar. W cenę pobytu wliczone jest także śniadanie i… zajęcia jogi! Jak tak dalej pójdzie, Beata Szydło wkrótce pochwali się aparycją modelki.

Do swojej dyspozycji podczas pobytu w pałacu, Szydło ma również: spa z sauną fińską, a także bezpośredni dostęp do zamkowego ogrodu. Warto dodać, że jedna doba hotelowa kosztuje tam nawet 730 zł! Zdecydowanie nie każdego stać na takie wypady.

Château de Pourtales ma opinię ulubionego miejsca wypoczynku muzyków, filozofów i poetów… No cóż, nasza Beata Szydło obraca się teraz w naprawdę bardzo wysokich sferach. Nic, tylko pogratulować. 

Przeczytaj więcej
Komentarze