18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

:(

Beata Szydło pogrążona W ROZPACZY. Jej słowa ściskają za gardło

13.10.2020  14:46
Beata Szydło wspomina Jana Szyszko
Beata Szydło wspomina Jana Szyszko Fot: Grzegorz Ksel/REPORTER

Beata Szydło pokazuje swoją drugą twarz - wrażliwej i czułej kobiety. Była premier na swoim Twitterze zdecydowała się wspomnieć Jana Szyszko, ministra w jej rządzie. Widać gołym okiem, że rozpacz, która uderzyła w nią po śmierci kolegi - dalej trwa.

Beata Szydło zdecydowała się na chwilę wspomnień. Być może to zbliżające się Święto Zmarłych lub nostalgiczna pogoda sprawiły, że w sercu byłej premier pojawił się nieutulony żal, któremu daje teraz upust.

Beata Szydło wspomina Jana Szyszko

Beata Szydło na swoim Twitterze wspomniała zmarłego profesora Jana Szyszko. Do dziś bardzo jej brakuje polityka, który dawniej tworzył wraz z nią rząd. 

Profesor Jan Szyszko był Ministrem mojego rządu. Było dla mnie wielkim zaszczytem móc z Nim pracować. To między innymi dzięki Jego zaangażowaniu zostało podpisane porozumienie paryskie, które dawało nadzieję na mądry kompromis klimatyczny. Bardzo teraz Profesora brakuje

– pisała w swoich mediach społecznościowych.

Dzisiejsza sytuacja w kraju i na świecie może również sprzyjać wspominaniu dawnych, spokojniejszych czasów. COVID-19 pokazał nam, jak trudno jest przetrwać sytuacje stresowe i podbramkowe.

Być może wspominając Jana Szyszko, Beata Szydło wyraża również głęboki żal za tym, co było i co już nie wróci. Niedawno była premier pożegnała również bliską jej sercu siostrę Magdalenę - bliskie spotkanie ze śmiercią nigdy nie jest łatwe.

Przeczytaj więcej
Komentarze