18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mizianki drapanki

Koniec czułości. Gowin: wybory

Wojciech Kozicki
11.12.2020  10:56
Gowin zapowiada koniec romansu z Kaczyńskim? Czułości w Zjednoczonej Prawicy się skończyły
Gowin zapowiada koniec romansu z Kaczyńskim? Czułości w Zjednoczonej Prawicy się skończyły Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Zjednoczona Prawica znowu drży w posadach, a Gowin jak zwykle gasi pożar pochodnią. Już mówi w wywiadach, że rząd większościowy nie może powstać, więc "jedyna alternatywa to PRZEDTERMINOWE WYBORY"!

Budżet UE został uchwalony, a premier Mateusz Morawiecki zawarł kompromis, który zdaniem niektórych, jest prostytuowaniem się za darmo. Zbigniew Ziobro i Solidarna Polska toczą pianę jak wściekli, a wicepremier Jarosław Gowin mówi o przedterminowych wyborach na łamach weekendowego „Polska Times”.

Gowin wróży wcześniejsze wybory?

Zjednoczona Prawica się rozpadnie i czekają nas wcześniejsze wybory? Zdaniem Gowina, prawicowcy nie wygraliby wyborów. Ma nadzieję, że wszyscy liderzy prawicowych obozów zdają sobie z tego sprawę i nikt nie chciałby doprowadzić do głosowania, bo „najważniejsza jest racja stanu”.

W Sejmie nie ma możliwości utworzenia innego rządu większościowego. Alternatywą są przedterminowe wybory. A one zakończyłyby się odsunięciem prawicy od władzy, i to na długie lata – ocenił Gowin w Polska Times.

Jednocześnie Gowin potwierdził, że Porozumienie udziela całkowitego poparcia premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Zapewnił też, że rozumie i szanuje wątpliwości zgłaszane przez partnerów z Solidarnej Polski

W czasach pandemii powinniśmy się skoncentrować wyłącznie na dwóch rzeczach: po pierwsze na walce o zdrowie i życie Polaków, po drugie na walce o każde miejsce pracy, o każdą polską firmę, a nie po raz kolejny wdawać się w kontredanse wyborcze – zaapelował Gowin. (Bankier.pl)

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze