18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Decyzja zapadła

Będzie spotkanie Trzaskowskiego z Dudą. Znamy termin!

Wojciech Kozicki
28.07.2020  16:30
Duda i Trzaskowski planują aż 2 spotkania!
Duda i Trzaskowski planują aż 2 spotkania! Fot: Facebook/Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski przegrał wybory prezydenckie 2020, choć opozycja wciąż nie może się z tym pogodzić. Co więcej, jest krytykowany za to, że odwleka spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. W końcu jednak decyzja zapadła – zdecydował się na rozmowę z głową państwa.

Rafał Trzaskowski nie miał czasu spotkać się z prezydentem Dudą, ponieważ jak twierdził ratusz, był bardzo zapracowany. Urlop i spotkanie z wyborcami w Gdyni zajęły mu cały wolny czas i wydrenowały go najwyraźniej z sił. W końcu jednak postanowił stanąć twarzą w twarz z prezydentem. Znamy nawet termin!

Spotkanie Dudy z Trzaskowskim

Otrzymałem zaproszenie od prezydenta Andrzeja Dudy na czwartek rano i oczywiście skorzystam z tego zaproszenia. Zwłaszcza, że jest to dzień przygotowań do rocznicy Powstania Warszawskiego – zakomunikował Rafał Trzaskowski. (rmf24.pl)

Jak ujawnia rmf24.pl, spotkanie odbędzie się o 9:30 i potrwa godzinę.

Co więcej, na jednym spotkaniu się nie skończy. Politycy będą mieć okazję uścisnąć sobie dłonie także podczas w ramach obchodów powstania. O godzinie 11:00, jak potwierdza muzeum Powstania Warszawskiego, prezydent Warszawy i prezydent Polski spotkają się z Powstańcami Warszawskimi.

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze