18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pogarda się opłaca

Prezes zadbał o Bernadetkę? Ex-posłanka z nową super fuchą

12.12.2019  20:24
Prezes zadbał o Bernadetkę? Ex-posłanka z nową super fuchą
Prezes zadbał o Bernadetkę? Ex-posłanka z nową super fuchą Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Bernadeta "Pogarda" Krynicka nie została po raz kolejny posłanką, ale starzy szefowie nie pozwolą jej zginąć. Pielęgniarka dostała właśnie super fuchę - awansowała na kierownika.

Bernadeta Krynicka przeżyła w październiku ogromny zawód - Polacy nie dali jej po raz kolejny wotum zaufania i przepadła w wyborach do Sejmu. Gdy po raz ostatni przemierzała korytarz, w którym kilka miesięcy wcześniej z pogardą mijała i odnosiła się do osób niepełnosprawnych i ich rodzin, pierwsza pielęgniarka PiS (sic!) oznajmiła: to jeszcze nie koniec.

Hop i awansik

Zdaje się, że już wtedy pani Bernadeta wiedziała, że włodarze PiS nie pozwolą jej zginąć. Tak się bowiem dziwnie złożyło, że choć posłanką już nie jest, choć musiała wrócić do pracy w szpitalu, to i tak dostała super awans. I to jaki. Z pielęgniarki przeskoczyła na stanowisko kierownika. Czy ma do tego kompetencje? Cóż... a czy są one potrzebne?

Co dokładnie będzie robić teraz pani Krynicka i na jakim właściwie stanowisku? Nowa fucha to kierownik Działu Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Ex-posłanka zajmować się będzie między innymi rozliczaniem umów z NFZ i raportowaniem Funduszowi.

Potwierdzam, że otrzymałam taką funkcję

- powiedziała lokalnemu serwisowi mylomza.pl

Przeczytaj więcej
Komentarze