18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czary mary

Bezlitosny atak w Kaczyńskiego! Prezes PRZEKLĘTY

16.01.2020  11:50
Bezlitosny atak w Kaczyńskiego! Prezes PRZEKLĘTY
Bezlitosny atak w Kaczyńskiego! Prezes PRZEKLĘTY Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kolejny ostry atak w Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS został przeklęty! Za co? Za skłócenie Polaków i próby zniszczenia demokracji.

Koniec Jarosława Kaczyńskiego jest bliski? Zdania mamy podzielone. Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że prezesowi zostały dwa lata i wtedy odejdzie w tajemniczych okolicznościach. Astrolog Piotr Piotrowski mówi wprost - polityk zwariuje!

Tymczasem Donald Tusk ciągle powtarza... jeśli damy PiS pełnię władzy, prezes PiS ujawni swoje najmroczniejsze oblicze... Pragnie zawłaszczenia dla siebie wszystkiego, marzy mu się władza absolutna! Podobnie myśli niezrzeszony senator Wadim Tyszkiewicz, który uważa, że Kaczyński dopiero pokaże, na co go stać.

Wybory majowe prezydenta Polski, będą najważniejszymi od 30 lat i opozycja nie może ich przegrać, gdyż wtedy dopiero Kaczyński pokaże na co go stać w zawłaszczaniu państwa, zmieniając bez zmiany Konstytucji ustrój Polski z demokratycznego na autorytarny

- napisał na swoim Facebooku.

Kaczyński przeklęty

Wadim Tyszkiewicz w październikowych wyborach dostał stołek senatora. Nowa praca okazała się jednak dla niego rozczarowująca. Mężczyzna stwierdził, że polityka to największe zło, "jest obrzydliwa", to "matnia" i postanowił zrzec się mandatu.

W związku z ogromną falą hejtu i nienawiści, jaka wylała się na mnie po wybraniu innej drogi walki ze złem PiSu w sprawie NeoKRS i braku komunikacji wewnątrz opozycji, jako senator niezależny, ale identyfikujący się jednoznacznie z obozem opozycji, wyrażam pełną gotowość rezygnacji ze swojego mandatu senatora w każdej chwili, jeśli tylko zjednoczona opozycja wyrazi taką wolę. Honor jest dla mnie droższy od pieniędzy, funkcji czy stanowisk

- poinformował.

I zaczął atak. W nim zaś oznajmił, że PiS chce zniszczyć demokrację w Polsce (i już to robi), a opozycja nie potrafi z nimi walczyć.

Jestem totalną opozycją, przeciwko totalnemu zawłaszczaniu państwa przez bezPrawie i nieSprawiedliwość. Jestem zwolennikiem aktywnej i skutecznej walki z tym złem, a nie tylko stosowania biernego oporu i kontestowania bezprawnych działań. Dlatego jeśli nasze drogi, co do skutecznego działania, są różne, i inne są oczekiwania szerokiej opozycji, dla dobra sprawy i kraju jestem gotów zejść z pierwszej linii walki politycznej w cień, rezygnując z zaszczytnej funkcji Senatora RP

- czytamy na Facebooku.

I najważniejsze dla prezesa PiS...  Tyszkiewicz dosłownie go przeklął!

Pośle Kaczyński, wraz ze swoją świtą, bądźcie przeklęci, za to, że tak bardzo skłóciliście i podzieliliście naród na dwa wrogie rozpalone, zwalczające się obozy, gotowe skoczyć sobie do gardeł przy pierwszej iskrze. Za to, że wczorajsi przyjaciele, są dzisiaj zaciętymi wrogami. Za to, że wykrzesaliście z Polaków ogromne pokłady wzajemnej nienawiści. Za to, że brat staje przeciw bratu. W końcu do krwi - napisał.

Przeczytaj więcej
Komentarze