18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robert skarżypyta?

Sukces Biedronia. Naskarżył na Polskę, będzie rezolucja

08.11.2019  19:26
Biedroń w Parlemencie Europejskim atakuje Polskę
Biedroń w Parlemencie Europejskim atakuje Polskę Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER/East News

Robert Biedroń zdobywa Parlament Europejski i ma już pierwszy sukces na swoim koncie. Dzięki niemu europarlamentarzyści przyjęli projekt rezolucji w sprawie Polski. Śmiszki się skończyły...

Robert Biedroń (Wiosna) rozkręca się w Parlamencie Europejskim. Jak podaje „Wirtualna Polska”, jest współautorem projektu rezolucji wzywającej polski rząd do niewprowadzenia zmian w Kodeksie Karnym. Krytykuje on projekt nowelizacji Kodeksu karnego autorstwa inicjatywy "Stop Pedofilii", dotyczący edukacji seksualnej.

Projekt rezolucji Biedronia został przyjęty w Parlamencie Europejskim i poparły go rzekomo „wszystkie największe frakcje w Parlamencie Europejskim”. Niektórzy twierdzą jednak, że Biedroń mija się z prawdą.

Przez działania PiS-u Polska po raz kolejny stawiana jest na wokandzie Parlamentu Europejskiego. Odbudowanie pogarszającej się reputacji naszego kraju w Europie będzie trudnym zadaniem, ale ja lubię wyzywania. Wraz z moim ugrupowaniem zawsze będziemy walczyć o to, żeby Polki i Polacy nie musieli żyć w ciemnogrodzie, który próbuje wykreować Kaczyński -ogłosił Robert Biedroń na Twitterze.

14 listopada  odbędzie się głosowanie nad rezolucją, a polskie media już piszą, że „Biedroń naskarżył na Polskę”. Tymczasem ukochany Krzysztofa Śmiszka sugeruje, że może wystartować w wyborach prezydenckich. Czy skarżypyta będzie mógł liczyć na poparcie Polaków?

logo Tu się dzieje