18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polubi się z członkami SLD?

Biedroń ogłasza KONIEC! Odchodzi, likwidacja

Wojciech Kozicki
04.06.2021  17:30
Biedroń ogłasza KONIEC WIOSNY. Jakie ma teraz plany?
Biedroń ogłasza KONIEC WIOSNY. Jakie ma teraz plany? Fot: Mateusz Grochocki/East News

Robert Biedroń ogłosił KONIEC WIOSNY i nie robi sobie śmiszków. Partia Biedronia zostanie rozwiązana i wiadomo kiedy odbędzie się ostatnie zgromadzenie ogólne. Jakie lider Wiosny ma dalsze plany?

Robert Biedroń potwierdził medialne doniesienia i ogłosił koniec partii Wiosna. Na jej miejsce nie powstanie jednak Lato ani Zima. Partia zostanie wchłonięta przez Nową Lewicę. Potwierdził to sam europoseł i ukochany Krzysztofa Śmiszka.

Robert Biedroń ogłasza koniec partii Wiosna

Jak czytamy na Polsat News, obecnie członkowie Wiosny składają deklaracje przystąpienia do Nowej Lewicy. Tym samym Robert Biedroń zbliży się ponownie z członkami SLD. Co więcej, lider Wiosny zapowiedział, że decyzją rady krajowej Wiosny 11 czerwca obędzie się zgromadzenie ogólne partii.

Polsat dodaje, że ugrupowanie będzie miało dwóch współprzewodniczących, którzy będą szefami swoich frakcji wywodzącymi się z dawnej Wiosny i dawnego Sojuszu.
Wcześniej pojawiły się plotki, że Robert Biedroń może zdać się w polityczny romans z Rafałem Trzaskowskim. Doszło nawet do ich tajemniczego spotkania.

Na zgromadzeniu podejmiemy decyzję o rozwiązaniu Wiosny i woli połączenia się z byłym SLD, czyli Nową Lewicą. Taką decyzję podjęliśmy już ponad rok temu podczas kongresu SLD i Wiosny, a 11 czerwca to przypieczętujemy.  To będzie oznaczało, że uruchomimy cały proces likwidacji Wiosny i przechodzenia członków i członkiń Wiosny do nowej formacji, Nowej Lewicy, którą będziemy tworzyli tak, jak się umówiliśmy. Proces konsolidacji Lewicy zostanie rozpoczęty formalnie – ogłosił Robert Biedroń. (Polsat News)

Czytaj także