18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma pieniądze i dziecko z Zełenskim

Putina zastąpi jego córka - Kreml chce Carycy Kateriny?

Wojciech Kozicki
29.05.2022  11:20
Córka Putina przejmie władzę w Rosji? "Bild" ujawnia ruchy na Kremlu
Córka Putina przejmie władzę w Rosji? "Bild" ujawnia ruchy na Kremlu Fot: Pawel Dudzik/East News

Władimir Putin już oczekuje na swój KONIEC? Zamachy, choroby, sprzeciw społeczny, wrogowie na Kremlu – coś w końcu zmiecie zbrodniarza z planszy. Jednak rodzi się pytanie – kto zastąpi Władimira Putina? „Bild” ujawnia, że władzę może przejąć córka Putina Katerina Tichonowa.

Przyszłość i koniec Putina wydają się już przesądzone. Ujawniono, że przeprowadzono na niego kilka zamachów, a do tego jest śmiertelnie chory. Kto jednak przejmie władzę w Rosji po Putinie? Dziennik „Bild” podaje że na Kremlu już zastanawiają się kto zostanie nowym prezydentem Federacji Rosyjskiej. Już wcześniej padły konkretne nazwiska kto zastąpi Putina, ale teraz w wyścigu po władzę pojawiła się zaskakująca kandydatka - córka Putina Katerina Tichonowa, która ma dziecko z Zełenskim!

Kto zastąpi Putina? Czy jego córka przejmie władzę w Rosji?

Nawet jeśli 35-letnia Katerina Tichonowa miałaby sięgnąć po władzę, nie stałoby się to od razu. Profil Generał SVR na Telegramie sugeruje, że najpierw stanęłaby na czele partii Jedna Rosja i „jest osobą, co do której byłby konsensus kremlowskich decydentów”. W tym czasie prezydentem Rosji byłby sekretarz rady bezpieczeństwa, 70-letni Nikołaj Patruszew. Córka Putina „stworzyłaby jego przeciwwagę i zagwarantowałaby stabilność w reżimie”.

Z uwagi na stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina, który od ponad dwóch dekad rządzi krajem, coraz częściej pojawiają się spekulacje na temat jego następcy na Kremlu; jedno ze źródeł wskazuje, że Putina może zastąpić jego 35-letnia córka Katerina Tichonowa, na początek przejmując przywództwo w rządzącej partii Jedna Rosja – podaje „Bild”.

Obecnie Tichonowa kieruje moskiewską firmą, która zdaniem rządu USA popiera swymi działaniami rosyjski rząd i przemysł obronny.