18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Epidemia w Sejmie

Błaszczak ma COVID-19? Mógł zarazić Kaczyńskiego

Wojciech Kozicki
07.10.2020  09:26
Błaszczak ma koronawirusa? Kaczyński i Duda mogli się zarazić!
Błaszczak ma koronawirusa? Kaczyński i Duda mogli się zarazić! Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce atakuje kolejnych polityków. Mimo tego, we wtorek odbyło się zaprzysiężenie ministrów, w którym uczestniczył prezydent Andrzej Duda. Tymczasem obecny na uroczystości szef MON Mariusz Błaszczak trafił na kwarantannę. Ma COVID-19?

Zaprzysiężenie ministrów wywoła chaos i epidemię koronawirusa w Sejmie? Kolejni politycy mają potwierdzone zakażenie COVID-19, a mimo to Andrzej Duda podjął decyzję o zaprzysiężeniu rządu po rekonstrukcji. Tymczasem koronawirusa potwierdzono u dowódcy 18 Dywizji Zmechanizowanej generała Jarosława Gromadzińskiego, z którym kontakt szef MON Mariusz Błaszczak.

Błaszczak na koronawirusa?

Błaszczak trafił na kwarantannę. Pojawia się jednak problem, bo był obecny na wtorkowym zaprzysiężeniu w ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

Szef MON napisał na Twitterze, że przebywa odizolowany w domu. Najwyraźniej czuje się dobrze, bo pracuje zdalnie. Nie miał żadnych objawów choroby.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze