18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bum, bum i światło zgaszone

Bójka polityków w telewizji. Walił go jak dziki

Wojciech Kozicki
23.07.2021  09:10
Bójka polityków w telewizji. Polscy parlamentarzyści się zainspirują?
Bójka polityków w telewizji. Polscy parlamentarzyści się zainspirują? Fot: YouTube/Jurnal TV - screen

To nie Fame MMA, ani nie żadna fikuśna federacja sztuk walki. To tylko bójka polityków w programie telewizyjnym. Były doradca prezydentki Mołdawii rzucił się z pięściami na byłego wiceministra spraw wewnętrznych. Starcie zakończyło się nokautem i interwencją ratowników medycznych.

Wyobrażacie sobie polskich polityków w oktagonie? Kaczyński kontra Tusk? Bosak kontra Biedroń? Klaudia Jachira kontra Krystyna Pawłowicz? Rafał Trzaskowski kontra własne ego? Korwin kontra logika? Na razie możecie jedynie pomarzyć o takim uroczym mordobiciu w Polsce, ale za to w Mołdawii już przeszli od słów do czynów. W programie publicystycznym „Ora Expertizei” na antenie mołdawskiej telewizji Jurnal TV, dyskusja była tak zażarta, że politycy rzucili się sobie do gardeł.

Politycy pobili się w telewizji. Walczyli lepiej niż Najman

To jest polityka, a nie rurki z kremem. Tak dyskutowali, że aż się pobili. W bitce brał udział były wiceminister spraw wewnętrznych Giennadij Kosovan i były doradca prezydent Mai Sandu Siergiej Tofilat. Może nie była to walka na dobrym sportowym poziomie, ale Marcin Najman pewnie obejrzy ją wielokrotnie, próbując podpatrzeć jakieś ciosy.

Tofilat obraził wiceministra Kosovana, który nie był w stanie znieść zniewagi ze spokojem. Chwycił szklankę wody i chlusnął oponentowi w twarz – relacjonuje starcie Radio ZET.

Tofilat zdominował walkę. Zadał serię ciosów przeciwnikowi w twarz i założył błyskawiczną dźwignię, a następnie bezlitośnie sprowadził go do parteru. Niestety, były wiceminister upadając uderzył głową o krzesło i stracił przytomność. Program przerwano, a na miejscu pojawili się ratownicy medyczni.

Finalnie, jak na prawdziwych fighterów przystało, doszło do pojednania. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie uśmiechniętych polityków, którzy podali sobie ręce na zgodę.

Politycy pobili się w telewizji. Mordobicie na antenie [WIDEO]

logo Tu się dzieje