18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość w czasach wyborów

Bosak na bosaka. Kopciuszek Konfederacji uratowany przez męża

29.06.2020  11:57
Bosak na bosaka. Kopciuszek Konfederacji uratowany przez męża
Bosak na bosaka. Kopciuszek Konfederacji uratowany przez męża Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Krzysztof Bosak z całą pewnością jest z siebie dumny. Osiągnął bardzo wysoki wynik i przyniósł Konfederacji chlubę. W międzyczasie wybrnął z nietypowej sytuacji podczas własnego wieczoru wyborczego.

Krzysztof Bosak ma powody do zadowolenia. Zyskał tak dużo głosów, że między innymi od jego wyborców zależą dalsze losy II tury wyborów prezydenckich. Podczas wieczoru wyborczego był na tyle radosny, że wybrnął nawet z nietypowej sytuacji.

Krzysztof Bosak jak książę z bajki

Chociaż Konfederacja nie kojarzy się z dobrym podejściem do kobiet, to Krzysztof Bosak najwyraźniej dba o swoją niedawno poślubioną małżonkę - prawniczkę Ordo Iuris, Karinę Walinowicz. Para jest małżeństwem od kilku miesięcy.

Podczas wczorajszego wieczoru wyborczego zdarzył się drobny wypadek. Pani Karina zgubiła pantofelek. Bosak niewiele myśląc, nie pozwolił żonie chodzić na bosaka i rzucił się do wkładania na jej stopę zgubionego bucika.

Wszystko zostało udokumentowane na wymownej fotografii. 

Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
Tomasz Jastrzebowski/REPORTER Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Prawdziwy z niego gentleman mimo poglądów?

Przeczytaj więcej
Komentarze