18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niech Niedzielski ma go w swej opiece!

Ujawnił na co naprawdę choruje Kaczyński

03.11.2021  09:46
Czy Jarosław Kaczyński jest chory? Członek rodziny wszystko ujawnił
Czy Jarosław Kaczyński jest chory? Członek rodziny wszystko ujawnił Fot: Shutterstock/DarSzach

Jaki jest naprawdę stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego? Czy prezes PiS cierpi? Brat cioteczny polityka postanowił ujawnić na co naprawdę choruje wicepremier ds. bezpieczeństwa. Opozycja dostanie kociokwiku?

Świat w rozpaczy. Nie dość, że pogarsza się stan królowej Elżbiety II, to docierają do nas niepokojące wieści o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Czy cierpi z powodu chorych nóg? Dlaczego przysypiał na konferencji? Jego brat cioteczny Jan Maria Tomaszewski, który jest w bliskim kontakcie z prezesem PiS, postanowił powiedzieć jak naprawdę czuje się polityk i ujawnił co mu dolega. Wygląda na to, że to opozycja ma jakiś poważny problem zdrowotny, prawdopodobnie z głową…

Zdrowie Jarosława Kaczyńskiego

Tomaszewski zapewnia, że „Jarek jest całkowicie zdrowy, jest bardzo zdrowy, nie jest chory”. Jego zdaniem to opozycja „jest chora i przegina”, uparcie domagając się upublicznienie poufnych informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Chciał tego m.in. poseł PO Jerzy Borowczak na łamach „Super Expressu”.

SE.pl przypomina, że rok temu Tomaszewski ujawnił, iż razem z Kaczyńskim leczy się u pewnej zielarki. Po jej miksturach podobno jest im znacznie lepiej.

Stan zdrowia prezesa PiS będzie coraz większym przedmiotem zainteresowania. Jest oczywiste, że Kaczyński nie ma już tyle siły, ile miał jeszcze sześć lat temu, kiedy przejął władzę w Polsce. Opozycja domaga się informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego, ale przepisy tego nie nakazują. I to się raczej nie zmieni – podsumowuje prof. Antoni Dudek. (SE.pl)

Czytaj także