18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siedzi w Budzie Ruskiej

Były prezydent Polski zakażony COVID

Wojciech Kozicki
12.11.2020  13:28
Bronisław Komorowski walczy z koronawirusem na Podlasiu
Bronisław Komorowski walczy z koronawirusem na Podlasiu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Koronawirus w Polsce nie oszczędza nikogo, chorują wszyscy – biedni i bogaci, gwiazdy i politycy, dobrzy i źli. Zachorował też były prezydent Polski Bronisław Komorowski.

Epidemia COVID-19 w Polsce nie ma litości dla nikogo. Zakażony COVID-19 jest także Bronisław Komorowski, co potwierdziła dyrektor jego biura Anna Kulikowska. Otrzymał pozytywny wynik testu. Wiadomo również, że polityk od początku epidemii przebywa w domu w Budzie Ruskiej na Podlasiu i ma objawy grypowe.

Mam stan podgorączkowy i kaszlę  - powiedział Komorowski w rozmowie z Onetem.

Bronisław Komorowski zakażony koronawirusem

Prezydent nie ma pojęcia od kogo się zaraził. Zwrócił jednak uwagę, że w miejscu jego zamieszkania ognisko epidemii pojawiło się z powodu imprez rodzinnych. Apeluje do narodu, by jego przypadek był nauczką dla wszystkich, że zarazić można się całkowicie przypadkiem.

Zakażony koronawirusem był także obecny prezydent Andrzej Duda. Na szczęście jest już w dobrej formie i pokonał chorobę.

Szczęśliwie chorobę mam już za sobą, podobnie jak tysiące moich rodaków, których określa się teraz mianem ozdrowieńców. Chciałbym się do państwa zwrócić z apelem o oddawanie osocza. Sam zrobię to w najbliższych dniach po zakończeniu właściwych procedur medycznych – zwrócił się do Polaków Duda 11 listopada.

Przeczytaj więcej
Komentarze