18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dzielny?

Bronisław Komorowski szczerze o Covid-19. Piekło na ziemi?

01.03.2021  16:10
Bronisław Komorowski o Covid-19
Bronisław Komorowski o Covid-19 Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Bronisław Komorowski jakiś czas temu przeszedł zakażenie koronawirusem. Teraz były prezydent opowiada, jak trzyma się po przechorowaniu Covid-19. Czy jego zdrowie jest jeszcze takie, jak dawniej?

Bronisław Komorowski, tak samo jak wielu Polaków w tym trudnym czasie, przechorował Covid-19. Były prezydent zmagał się z zakażeniem koronawirusem pod koniec zeszłego roku. Wielu ozdrowieńców zgłasza, że po przebyciu choroby ich zdrowie wcale nie wróciło do normy. Czy polityk również obserwuje u siebie takie zmiany?

Bronisław Komorowski szczerze o Covid-19

Wręcz przeciwnie! Najwyraźniej Bronisław Komorowski musi mieć żelazne zdrowie, skoro nic go nie ruszył najbardziej zjadliwy patogen świata. Były prezydent niemalże nie pamięta, jak to było, kiedy chorował na Covid-19.

Koronawirus? Już zapomniałem, że chorowałem 

- mówił dziennikarzom Super Expressu. Wyznanie jest tym bardziej osobliwe, że Bronisław Komorowski na tyle ciężko przechodził zakażenie koronawirusem, że trafił nawet do szpitala.

W listopadzie ubiegłego roku Bronisław Komorowski został zabrany karetką do Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie ze szpitala w Sejnach, do którego trafił najpierw.

Bronisław Komorowski złapał koronawirusa, chociaż na czas pandemii zaszył się w leśnej głuszy i praktycznie nie spotykał z ludźmi. Pozostaje się cieszyć, że zdrowie byłego prezydenta nie zostało nadszarpnięte tak ciężką infekcją.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze