18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walczy z COVID-19

Były prezydent w szpitalu. Karetka w akcji

Wojciech Kozicki
20.11.2020  15:35
Komorowski w szpitalu. COVID-19 go rozkłada?
Komorowski w szpitalu. COVID-19 go rozkłada? Fot: Piotr Molecki/East News

Były prezydent Bronisław Komorowski niedawno potwierdził, że jest zakażony koronawirusem. Jaki jest jego stan zdrowia? Najwyraźniej jest źle, bo karetka właśnie przewiozła polityka do szpitala w Warszawie.

Bronisław Komorowski w szpitalu! Media biją na alarm, że były prezydent, chory na koronawirusa, został przetransportowany karetką na  kolejnyoddział. Wcześniej sam potwierdzał, że w obawie przed COVID-19 zaszył się w swoim domu w Budzie Ruskiej, ale z powodu imprez rodzinnych, zaraz pojawiła się w jego okolicy. Wiadomo też, że „w ukryciu” przebywał od 9 miesięcy.

Komorowski zakażony COVID-19

PAP podaje, że Komorowski źle się poczuł i trafił do szpitala w Sejnach niedaleko swojej podlaskiej posiadłości. Podjęto jednak decyzję, by przewieźć go do szpitala w Warszawie. Dyrektor biura byłego prezydenta zapewniła w rozmowie z PAP, że stan jego zdrowia jest stabilny.

Pan prezydent był wcześniej w szpitalu w Sejnach i tam lekarze w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia podjęli decyzję, że lepsze specjalistyczne szpitale dla tego typu pacjentów z koronawirusem są w Warszawie. Stan jest stabilny, nic się nie pogorszyło, pan prezydent jest po prostu przewożony do lepszego szpitala - powiedziała Kulikowska. (PAP)

Media donoszą, że były prezydent przebywa obecnie w Warszawie w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej