18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostry komentarz

Były polityk już wie kto wygra wybory. Wszystko ustawione?

Wojciech Kozicki
03.07.2020  13:22
Trzaskowski czy Duda? Wynik wyborów podobno jest przesądzony
Trzaskowski czy Duda? Wynik wyborów podobno jest przesądzony Fot: TVP Info

Były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman zapewnił, że nie pójdzie na wybory. Wie jednak, kto wygra. Jego zdaniem Rafał Trzaskowski polegnie, a Andrzej Duda ma zwycięstwo w kieszeni. Wyjaśnił również, dlaczego nie głosu na żadnego z kandydatów.

Sondaże szaleją, poparcie się waha, a w ostatecznym starciu będzie liczył się każdy głos. Tymczasem były rzecznik PiS Adam Hofman w porannej rozmowie w RMF FM twierdzi, że sytuacja jest już jasna. Wygra Andrzej Duda, ponieważ ludzie naturalnie idą za zwycięzcą. Jego zdaniem nie ma również w historii przypadku, by pretendent pokonał ubiegającego się o reelekcję prezydenta przy tak dużej różnicy głosów dzielącej ich w pierwszej turze.

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski?

Mówię o analizach, które są robione na świecie chyba od początku demokracji i o mechanizmie psychologicznym, który jest silniejszy niż matematyka – powiedział Hofman. (rmf24.pl)

Hofman nie ukrywa, że skorzysta ze swojego prawa, by nie zagłosować w wyborach. Przyznał, że nie odda głosu na żadnego z kandydatów, „bo ich zna”. Jego zdaniem frekwencja nie jest ważna, a osoby nieświadomie i niezdecydowane nie muszą głosować.

Hofman ocenia kandydatów na prezydenta

Przy okazji ocenił także porażkę pozostałych kandydatów. Krzysztofa Bosaka nazwał „subtelnym intelektualistą” o twarzy dziewczyny. Prognozuje, że Konfederacja zostanie za chwilę zapomniana, bo nie korzysta z obecnych mozliwości negocjacyjnych. Jeśli chodzi o Szymona Hołownię, przewiduje, że wszystko zależy jak wiele da mu Rafał Trzaskowski. Skrytykował za to bardzo ostro Roberta Biedronia.

On jest po prostu cienki. Nie ma kompetencji politycznych, nie ma warsztatu. Wniósł tylko do polityki to, że jest gejem. Gdyby był sprawnym politykiem i gejem, dostałby pewnie lepszy wynik – ocenił porażkę Biedronia Hofman.

Przeczytaj więcej
Komentarze