18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska poszłaby boso?

Cejrowski kandydatem na prezydenta? Podjął decyzję!

Wojciech Kozicki
31.12.2019  12:55
Czy Wojciech Cejrowski byłby dobrym prezydentem Polski?
Czy Wojciech Cejrowski byłby dobrym prezydentem Polski? Fot: Facebook/Wojciech Cejrowski funclub

Wojciech Cejrowski i polityka? Chociaż ostatnio orze PiS jak pole, to nie zamierza zapisywać się do żadnej partii. Czy jednak skoro Szymon Hołownia ogłosił start w wyborach prezydenckich, to podróżujący boso komik też powalczy o Belweder?

Wojciech Cejrowski wielokrotnie mówił, że gdyby został politykiem, to błyskawicznie skreśliłby większość zbędnych ustaw i przepisów. Polacy zaczęli go więc pytać, czy wystartuje w wyborach prezydenckich. Podróżnik w jednym ze swoich programów na YouTube uciął wszelkie spekulacje na ten temat.

I co? Jajco! Absolutnie nie – skomentował podróżnik hasło „Cejrowski na prezydenta”.

Cejrowski przyznał, że takie hasło słyszał już 20 lat temu, ale zdania od tamtej pory nie zmienił i kandydować nie będzie. Twierdzi, że brakuje mu kwalifikacji, by objąć urząd prezydencki.

„Wirtualna Polska” już w 2017 roku wzięła Cejrowskiego pod uwagę przygotowując sondaż prezydencki i podróżnik mógłby liczyć wówczas na 11 procent poparcia! Pojawiły się jednak komentarze, że za jego rządów Polska poszłaby boso…

logo Tu się dzieje